Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem ráz ki néha a jobb...

Csak nekem ráz ki néha a jobb agyféltekem ha valami jót olvasok?

Figyelt kérdés
Pl most Nelson Mandelatol olvastam egy idézetet aztan meg Roosevelt-tol es mind a 2x kirázott a hideg a jobb agyfeltekemnel.

2017. nov. 6. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak neked lehet ilyen speciális... Általában a "kiráz a hideg" a gerinc mentén futkos, onnan kifelé a test többi részére. Agyrázkódást nem szoktak észlelni sem jobb-, sem balfélen. "Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák" kategóriában sem.
2017. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy ráz ki a jobb agyféltekéd? A fél fejed borzong? Kívülről is látszik. Elképzeltem, hogy a jobb oldalon libabőrös lesz a fejed és féloldalasan felborzolódik a hajad. :D
2017. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
felrekattintottam a gyerekvallalsra bocsi :D. Az Fejemnek a felso reszenek a jobb oldalan kiráz a hideg, sehol mashol. Jobban nem tudom elmagyarazni, de akkor ugylatszik csak valam tortenik meg... :D
2017. nov. 6. 20:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem rázkódom meg mint a normál hidegrázásnál hanem enyhébben megborzon az a területe a fejemnek. Fura.
2017. nov. 6. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni. Sose értettem, hogy mi ez, de nagyon fura. Olyan, mintha libabőrös lenne a fejem olyankor, huh.
2017. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Durva. De biztos jó érzés lehet. :D
2017. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!