Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt mondták hogy a jobb és a...

Azt mondták hogy a jobb és a bal agyféltekem nem müködik egyszerre mit csináljak hogy normális legyen minden?

Figyelt kérdés
Diazleksziás is vagyok és a matek sem megy mit csináljak voltam sok helyen akik diaszlexiával foglalkoznak de mindig azt mondták hogy majd el növöm 19 éves vagyok és mar azert máshogy látom a dolgokat attól félek hogy mar túl késő de hátha itt találok egy kis segítséget Szeretnék egyetemre is menni de elötte azért szeretném fejleszteni magamat légyszives segítsetek
2017. febr. 20. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Végezz olyan gyakorlatokat, sportolj olyat, ahol a tested két oldalának egymással szinkronban kell működnie (pl. futás, küzdősportok), és kerüld az olyanokat, amelyek "féloldalasak" (pl. tenisz). Csinálj szimmetrikus tornagyakorlatokat, ahol tükörben mozog a két kezed vagy két lábad. Nem tudom, 19 évesen kérheted-e még fejlesztő pedagógus segítségét ebben, de szerintem igen.
2017. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Azt mondták "

Attól kellene megkérdezned, aki mondta, komolyan. Valószínűleg szakember volt, és szerintem ha erre akarod alapozni az életed, akkor érdemes lenne kikérni a véleményét.


Amúgy szerintem még mindig nem utal az írásod diszlexiára. Elgépelések vannak benne, de amúgy egy diszlexiás örülne, ha így tudna írni.

Folyamatosan, egy szuszra írtad be a kérdés szövegét?

2017. febr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!