Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A beképzeltség és az kinyaltsá...

A beképzeltség és az kinyaltság effajta összefüggése teljesen átlagos manapság?

Figyelt kérdés

Ha valaki nagyon sokat ad a külsejére, mivel más dolga sincs egész nap, mint a pipere tükör előtt tökéletesíti magát legyen az nő vagy férfi (!), miért kell lenéznie magasról mindenki mást?


Speciel nem szaros gumicsizmában, meg mosakodás nélkül kell élni, csak gondolok ezekre a tucifix higénmajom, kinyalt személyiségekre és a beképzelt fejükre.

Tisztelet a kivételnek.



2017. nov. 6. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre annyit lehet mondani, hogy ha rossz a belső legyen szép a külső. Attól hogy valaki ad magára nem kell,hogy lenéző és bunkó legyen. De ahogy írtad is nincs más dolga egész nap. Valoszínű de nem mindenkinál van így (nem általánosítok) nem ő dolgozott .meg azért hogy így nézzen ki, mert ha igen akkor tudna tisztelni másokat. Mert ugye aki magát tiszteli az másokat is tud ha meg szar az élete és ebből áll h posztolgat és festegeti magát..az ilyet csak sajnálni tudom.

Van aki ad magára mégis van modora, jelleme, segít másokon ha úgy adódik.

Na de a kérdésre válaszolva :D szerintem nem, nem összefüggő a kettő.

2017. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeretem a kinyalit. :D
2017. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem fodítva se jobb, hogy azért nézel valakit beképzelt majomnak, mert ad magára.
2017. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mondom én is tisztában vagyok a higéniával, nem szaros gumicsizmában járok, meg még a víz sem kap gellert rajtam, de automatikusan nem vagyok paraszt x-y emberrel, mert nincs jól fésülve vagy kinyalva, mert pl, gyereket nevel vagy nem rendezett a magánélete és nem sima a feje.


A felettem lévő hozzászólónak kedves egészségére a szövegértést illetően.

2017. nov. 7. 07:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért ez olyan dolog, hogyha "higénmajom" is valaki, hiába jó csaj/pasi, ha lejáratja magát más emberek előtt. Aki lenézős arc, az hamar kiiratkozik a társaságból. Itt Magyarországon sokan nem decensek, még a diplomások között sem, nagyképűen osztják az észt, beleszólnak mások dolgába. A jólneveltség, a korrektség, az úriemberség kifizetődőbb (az angol gentleman viselkedésmódját követni, pl. akkor sem javítunk ki mást társaságban, ha az adott kérdés professzorai vagyunk), mint az okoskodás (pl. a szakács előadása a jugoszláv háborús bűntettekről ma, mialatt ebédeltem). Poénnak jó volt.
2017. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!