Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az alább linkelt étteremben...

Az alább linkelt étteremben egy átlagos vacsorára a párommal milyen öltözékben illik menni?

Figyelt kérdés
[link] Erről az étteremről lenne szó. Mivel ennyire elegáns helyen nem voltam még ezért nem tudom milyen öltözködés lenne megfelelő. Semmilyen különleges alkalomról nincs egyébként szó. Férfiként egy fekete nadrághoz elég egy pulcsi vagy illik inget viselni? Nőként pedig valamilyen egyberuha?
2014. okt. 14. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A pulcsit felejtsd el. Fekete nadrághoz sötét színű cipőt, egyszínű, világos inget nyakkendővel és sötét színű zakót viselj. Nőként mindenképpen egy utcai ruhánál elegánsabb valamit. Nehogy nadrágot.
2014. okt. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért ne vehetne fel nadrágot? Sok szép, elegáns nadrágkosztüm van. De ha számít az összeg, akkor valóban jobban jársz egy egyrészes ruhával

Én pl. ilyesmit vennék fel: [link]

egyszerű, de nagyszerű, kiegészítőkkel változtathatsz rajta, mindenhova felveheted.

2014. okt. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

>> Miért ne vehetne fel nadrágot?


Kiöltözött "dáma" felveheti, de úrinő sohasem.

2014. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yehudina ***** válasza:

Kérdésem: mit jelent az, hogy "az alább linkelt étteremben"? Minden szót értek, kivéve a "linkelt" szót nem.

Köszönöm, ha valaki érdemleges válaszra méltat.

2014. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!