Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az öt-tíz évvel idősebb...

Az öt-tíz évvel idősebb emberekkel könnyebben barátkozom, mint a korombeliekkel. Miért? Többi lent.

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. A bátyámon keresztül sok 20-25 éves ismerősöm van, akiket ha ritkán látok, nagyon jól elbeszélgetünk. Sok a közös témánk is és egyáltalán nem érzem magam stresszesen mellettük.

Viszont ha az osztálytársaimmal beszélgetek, nem igazán tudok hozzászólni a témához és mindig azon izgulok, hogy mit gondolhatnak rólam és, hogy nehogy hülyeséget mondjak véletlenül. Ezért sokkal nehezebben nyílok meg a korosztályom előtt.

Szerintetek ez mitől lehet?



2015. dec. 6. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy érettebb lehetsz a többieknél ezért jobban eltudsz beszélgetni egy idősebbel. Amúgy meg én is ennyi idősen folyton az idősebbekkel "lógtam"..

Szép estét!

2015. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, neked is szép estét!

De nem érzem érettebbnek magam a többieknél. Valakinek még van ötlete? :)

2015. dec. 6. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen másabb a személyiséged, vagy az érdeklődési köreid, vagy egyszerűen csak jobban kijössz velük. Nem kell mindennek az okát keresni. :)
2015. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezzel elgondolkodtattál. Lehet, hogy igazad van. :)
2015. dec. 7. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel.:D mondjuk én a korombeliekkel is elvagyok (persze nem a Violetta-mániás kis p*csákkal, már boccs a kifejezésért:D) ^^

És valamiért mégis a barátaim többsége 5-6 évvel idősebb nálam. Pedig néha még 13-nak sem tűnök...:'D

Egyszerűen ők nem annyira elcseszettek, mint a mi korosztályunk többsége (tisztelet a kivételnek!^^) :D

2016. jan. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!