Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinál valaki ilyen...

Miért csinál valaki ilyen beteg dolgot?

Figyelt kérdés

Ma ahogy mentem be az egyetemem férfivécéjébe, az ajtó mögül piszmogást hallottam, mintha a bent lévő srác magában beszélt volna valamit. Vártam, hogy végezze el a dolgát, hogy aztán "átvegyem a trónon a helyét", erre ahogy kijött ijedve rám nézett, morgott egyet magában, hogy a "3,14-csába!", aztán kirohant a slóziból.


De csak ez után dobtam el igazán az agyam (és hánytam magam majdnem el)! A WC körül a budipapírból készült galacsinok voltak szétszórva, amikben feltehetőleg a srác kulája volt! A slózi sem volt lehúzva, ott éktelenkedett benne egy hatalmas darab ürülék.


A srác amúgy mérnökinfós, és tök átlagosnak tűnt eddig, de ez után nem tudom hova tenni.


Mi áll az ilyen viselkedés hátterében?



2017. nov. 7. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Igazi "diplomás ember" lesz hamarosan...hol élsz, kérdező...
2017. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Öhm... ezt kifejtenéd?
2017. nov. 7. 15:07
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
A srác nem beteg hanem egyszerűen bunkó, ez terjedőben lévő jelenség és nincs rá gyógyszer. Javulást eredményezhet ha pozitív példákat lát maga körül.
2017. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk lehet,hogy bosszúból az iskola felé, hogy majd ha lesz nyíltnap vagy mittomén, akkor szégyenszemre ezt látják, de szerencsére az embereknek nem szokásuk általánosítani, mert ebből egyelőre csak azt lehet levonni, hogy egy embernek van ennyi esze, a többire nem vonatkoztatják át. Szóval amúgy másik meg tényleg, hogy ennyi esze van, vagy ettől "nagyfiúnak" érzi magát, hogy ő ezt meg merte csinálni, meg régen nem mert lázadni, meg elnyomták őt, ez meg most "adrenalin" neki, hogy "hujj, milyen kis csínytevő , és nem bukott le, pedig mennyit kockáztatott, rezgett a léc." Meg mert viccesnek találja, vagy unalmas az élete, és ezt találta ki unaloműzésnek. Elsőre ezek lennének a tippjeim. Amúgy nemtom, lehet, hogy amúgy tényleg valami baja van, de ha alapból egyébként normálisnak tűnik, akkor valszeg hulyeségből csinálta, poénból, hogy szórakozzon egyet, vagy feldobja, egy kis színt vigyen az őáltala silánynak érzett életébe. Mert azért erre már a "szórakozott professzor" kifejezés, hát erre nem lehet azt mondani, mert azt olyan viccesen szokták megjegyezni, de ez már nem vicces, hanem azé' kiakasztó. Mit meg nem engednek maguknak egyesek. Vagy lehet, hogy ez volt a vágyálma, és mivel nem otthon van,

úgyse neki kell feltakarítani, most akkor ott megcsinálja. Vagy esetleg csak simán nem szereti a takarítónénit, de egyébként valszeg nem ismerik egymást, ha ismerné a takarítót, valszeg nem tenne vele ilyet. Amúgy nem tudom, lehetséges, mert nálunk is játszotta ezt már sokeszű ember, picit ilyen visszamaradottságra nem feltétlen, de éretlenségre utalhatott, középiskolában még csináltak ilyeneket poénból, hogy bevizeztek egy papírzsebkendő-galacsint, akár többet is, és feldobálták őket a plafonra, és ha fennmaradt, tökre örültek neki, lehet, hogy ez a fiú is valami ilyet játszott, és most tökre lebukott, hogy mivel kísérletezgetett. De amúgy lehet, hogy pisisek is voltak azok a galacsinok, de az elég undorító, úgyhogy nem hiszem. És akkor ha már mérnök, lehet, hogy meg akarta mérni és leszűrni, hogy mennyi ideig marad fenn egy átlagos papírgalacsin a plafonon. Így már nem is feltétlenül olyan gyerekes, de azért hát az. Ha tényleg csak vizesek voltak azok a galacsinok, tesztelhette volna otthon is, de lehet, hogy több anyaggal is kísérletezgetett, szóval némelyik galacsinon pisi volt, némelyiken csapból engedett víz, némelyiken otthonról hozott üdítő. De az se biztos, hogy kísérletezgetett, szóval lehet, hogy tényleg "elmentek otthonról", de amúgy olyan szinten nem gondolnám, hogy mentális zavara is lenne, inkább csak poénból, heccből csinálhatta, én arra gondolok.

2017. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
46%
Lehet a galacsinokban a petéi vannak :D
2017. nov. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

# 2


Mint írták, bunló, takó, igénytelen, majd dolgozni nem akaró, de pénzt elváró s sokszor még halálosan buta, érdekféreg...stb.

Tisztelet egy két kivételnek.

2017. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha bunkó lenne simán mellész@art volna, de itt galacsinokba tekerte a gittjét, jól érzed, vele tényleg vmi baj lehet, nem akarod tőle megkérdezni?
2017. nov. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Diplomás sz.rjankó. És még le is bukik a hülyéje.

Amióta fűt, fát, meg a búzavirágot is felveszik az egyetemre, azóta ez van. Látnád az egyetemi koleszos vécéket...

A srác nem kattant, hanem bunkó tahó. Remélem egyszer valaki belenyomja a fejét abba amit maga mögött hagyott.

2017. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De ez miért jó neki? Inkább nyelnék százasszöget, mint hogy a saját trágyámban matassak!
2017. nov. 8. 21:58
 10/11 anonim ***** válasza:
4.vagyok; Tudomány!:D Lehet,hogy ő egy rejtett zseni, és tényleg csak egy tudományos kísérletet folytatott le:D Esetleg kíváncsi még, hogy mit kaphat érte, ha kiderülne, ha meg nem , akkor adrenalin:D Vagy pl nemtom, van egy ilyen beszólás, hogy "hány éves vagy?" És akkor mondja a korát, és akkor erre megin az első "Ilyen sokáig el áll a...?" Na és akkor lehet, hogy ezt akarta kideríteni, hogy végülis meddig áll el, ha mumifikálja:) Mumifekália
2017. nov. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!