Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mindenki egyforma?

Miért mindenki egyforma?

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy úgy érzem nem vagyok elég jó? Itt a külsőmről beszélek. Mindig azt hallom a hátam mögött,hogy gúnyolódnak velem,mert csúnya vagyok. Igen,tudom. Én is utálom magam,nem csak ők a jelenlétem,utálok tükörbe nézni,utálom amikor bámulnak.Nem vagyok túlsúlyos,bár az alakomat is utálom. Pattanásos a bőröm,nem olyan vészes,próbálom kezelni,de ez nem ilyen egyszerű,de kezelem. Talán nem is ezért,hanem csak úgy csúnya vagyok.Nem használok sminket,félek,hogy csak ártana a bőrömnek,mivel így is problémás,nem kenek magamra vakolatot,és nem takarom el ami rossz,mint ahogy egyesek teszik,hogy minden pasi utánuk forduljon. Fogalmam sincs. Évek óta,kb 7 éve ez megy. Sosem hallottam azt,hogy valaki azt mondta volna rólam,hogy szép vagyok,ha a suliban végigmegyek a folyosón akkor a nagy pofájú gyerekek szépnek neveznek,de olyan hangsúllyal,ami rosszabb annál is,mintha azt mondanák,hogy rusnya vagyok.

De igazából 7 év alatt már megszoktam,már nem érdekel.És ha valaki csak negatív dolgokat kap magáról,akkor nem hiszem hogy csodálkozni kell azon,ha így érzi magát a bőrében. Amikor meghallom,hogy rólam beszélnek,amikor meglátnak,és a hátam mögött dobálóznak azokkal a szavakkal hogy csúnya meg hasonló jelzők,pár percig majd meghalok szégyenemben,és fáj a szívem,v,mert tudom,hogy nem ezt érdemelném.

Nem szeretném dicsérni magam,csak annyit mondok,hogy én sosem néztem le mást,én mindenkit szépnek látok,esküszöm. Nem értem miért nem látják a jót,miért vannak úgy eltelve maguktól.

Megtanultam,hogy nem szólok vissza senkinek,ha az illető bánt,mert csak rám kapna és eldurvulna a dolog,így csak hallgatok. Nem,nem állok ki magamért,mert tapasztalatból mondom,hogy akkor jobban élvezik.

A fő kérdésem végül is az lenne,hogy miért ilyenek az emberek? De komolyan,annyira szívtelen,kegyetlen teremtések. TISZTELET A KIVÉTELNEK! Ahh,komolyan,legszívesebben nem is mennék közéjük.



2017. nov. 7. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert a sok nyomorult igy éli ki a vágyait sosem fogom ezt megérteni ,hogy mit élveznek benne
2017. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rosszkor vagy rossz helyen.Ez pech.Nekem is mindenki azt mondja,hogyan vehetnek körül ilyen idióta emberek,amikor más egy rendes közössègben van.Ez csak így alakul és kész.Ez engem sem vígasztal de azért nem utálhatunk mindenkit igaz?Több szeretetre és elismerésre vágysz,mert nem kapod meg a környezetedtől és ezt sehogy sem tudod kezelni.A sulikban amúgy is ezek a gonoszkodások mennek,de nem az a világ közepe,jobban vàlaszd el a magánéletedtől az iskolát,az csak egy kötelesség és idővel megkopik az egész, a jó és a rossz kapcsolatok is a suliból.A felnőtt életedben már nem lesz jelentősége és a rossz emlékeid is elhalványulnak.Biztosan szép vagy.Lásd meg az értékeid a (jelentéktelen)emberek visszajelzései nélkül is.Alakítsd ki a stabil énkèpedet,ez nagyon nehéz,saját magadnak kell bizonyítani hozzá de már most is biztos vannak olyan dolgaid amikre büszke vagy,az emberek többségének inog az önbizalma és jobb nekik ha nem ők próbálnak felemelkedni hanem mások külsejét/teljesítményét/személyiségét könnyebb lehúzni.Nem is beszélve a csordaszellemről az iskolában,ha a domináns személy nem fogad be valakit akkor a többi sem mer közeledni nehogy elvieszítse a domináns “vezéralkat”figyelmét.Ezek gyerekes játékok.Legyél önmagad,ez közhelyes,de nagyon kevesen azok.Ha elègedetlen vagy a külsőddel a drasztikus változtatások helyett próbáld elfogadni.
2017. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!