Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen ti megsértődnétek?

Ezen ti megsértődnétek?

Figyelt kérdés
Főztem a barátnőmmel egyűtt, majd azt mondtam neki, hogy olyan, mint az étel, szaftos, de nem zsíros. Megsértődött.

2017. nov. 7. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bókolás level 10 :D
2017. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó. :D
2017. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Most értem haza. Mindjárt megvacsorázom..aztán bepróbálkozom ezzel a szöveggel az asszonynál.

Majd megírom, hogy reagált. :D

2017. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen nem sértődnék meg. Nem bírnám értelmezni, de nagyon vicces szövegnek találnám, ha ilyet mondana rám, először tuti röhögnék, utána valszeg megkérdezném, hogy ezt hogy értetted, és valszeg utána még továbbra is, választól függetlenül tovább röhögnék:D Ha meg a pasija vagy, szerintem a szaftos dolgok azok olyan guszta, vonzó dolgok, olyan érdekes, izgalmas dolgok, szóval nem is értem, hogyan lehet ezt sértésként felfogni. Számomra ilyen formában, ilyen élethelyzeten a szaftosság izgalmasságot jelentene, meg hogy van benne valami pikantéria, valami plusz, valami, ami őt jó értelemben különlegessé, érdekessé, izgatóvá, csábítóvá akár még vadítóvá is teszi, valami plusz, amire mindenki felfigyel, mert valamiért ilyen módon kiragyog a többi közül, hogy van benned valami kis plusz, valami kis extra, ami másokban nincs meg, kiemel a tömegből; esetleg, hogy amiért annyit jelentesz neki. Na, most kicsit fordítva írtam, de szerintem mutasd meg neki a válaszomat, mert speckó én így értelmezném. Így szóval ez alapján meg tök fölöslegesen sértődött meg, mert valszeg te csak bókolni akartál neki, hogy ő milyen különleges meg sokat jelent neked; na jó, lehet ezt már csak én képzelem bele, de mindenképpen mutasd meg neki szerintem a válaszomat:) Szóval amúgy én ezt bóknak vettem volna, mégha nem is csak egy szimpla, spontán megállapítás, ami csak úgy kicsúszott rajtad/ belőled a szádon, szóval mégha nem is direktben bók volt, hanem csak egy sima észrevétel, én ezt akkor is bóknak venném; nem tudom, hogy hogy lehet ezt nem bóknak venni. Na várjunk csak, most jut eszembe a gondolat, hogy lehet, hogy az nem tetszett neki, hogy munkához hasonlítod, amikor ő csak élvezetet, örömet ad neked, hogy őtőle csak pluszt kapsz, a munka viszont elvon, és akkor ne hasonlítsd őt egy "kötelező" tevékenységhez, mert a munkát általában az ember feladatként éli meg, de tényleg, hékás, akkor te is ménem sértődtél meg, hogy ő meg miért nem tartja élvezetesnek a veled való főzést? xd :) Ha együtt alkottok, létrehoztok valamit, az szerintem ponthogy örömet okoz.! :)
2017. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
* a pikantéria szót is pozitívként értem, van egy csipszfajta, amire az van ráírva, hogy pikáns paprikás és én azt nagyon szeretem:)
2017. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok. Mondtam neki.

Csak mosolygott és annyit mondott "még ébren van a gyerek". Most ez vajon mit jelent?! Megsértődött? :O

2017. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha megsértődne annyira h beszélni sem lehet vele, szakítanék.
2017. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
6-os. Bizony megsértődött. A még felvan a gyerek azt jelenti, hogy majd ha elaludt, engesztelést vár... :-D
2017. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó jó, de ilyenkor hol vegyek virágot?! :O
2017. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
a legközelebbi temetőben
2017. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!