Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti ezen megsértődnétek?

Ti ezen megsértődnétek?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel tök jól elvagyunk. De a baráti társaságába még nem hívott egyszer sem. A múltkor, amikor hívtam talizni, akkor nem volt kedve kimozdulni. Most meg elment az ismerőseivel, de engem nem hívott el.

2014. febr. 10. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy ő CSAK barátot lát benned semmi többet. érd be ennyivel, vagy keress olyan lányt akivel kavarhatsz!
2014. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Lánybarátságról írtam, ezért is raktam be a barát kategóriába.
2014. febr. 10. 15:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy jó barátnők vagytok, még nem kötelező téged minden baráti találkozójára magával vinni. Egyszerűen szeret veled is lenni, meg szeret a többi barátjával is elmászkálni. Éli a saját kis életét, idővel majd biztos lesz olyan program ahol megismered a barátait, és ő is a te barátaid... :)
2014. febr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, gondoltam, hogy nem kell nagy dobra verni az egészet, csak kissé paranoiás vagyok.
2014. febr. 10. 15:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Barát/barátnő tág fogalom. Sok minden belefér a magyar nyelvben vannak erre szavak és kifejezések, amik pontosabban leírják a kapcsolat jellegét. Sokszor olyan kapsolatra is alkalmazzák, ami nem több a kedves osztálytárs, vagy a jó ismerős megnevezésnél, esetleg "lány, akivel jól megvagyunk". Én személy szerint ilyen az ilyen kapcsolatra nem alkalmaznám a barátnő szót. Aztán leírod, hogy elment az ismerőseivel, na látod arra miért nem a barátaival kifejezést használtad ? Szerintem lehet, hogy jól érzitek magatokat egymás társaságában, de azért barátnők nem vagytok, lehet, hogy te szeretnéd, de neki talán nem annyira fontos.
2014. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, mindegy. Nem csinálok belőle nagy ügyet. Azok az ismerősei is a barátai, tudtommal vagy, ha nem is barátai, jóban vannak.
2014. febr. 10. 15:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Értem, hogy mi zavar, de én is szoktam ilyet csinálni.

Van egy barátnőm, aki mindig hív, ha megy valahová, viszont én ezt nem tudom viszonozni, mert teljesen más habitusú emberkékből áll a "másik" baráti társaságom, és tudom, hogy nem jönnének ki jól egymással, kényelmetlen helyzeteket szülne a találkozás. Ez nem azt jelenti, hogy vele(d) lenne baj.

2014. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az előző írta. Ezen nem kell megsértődni.

Nekem is két baráti társaságom van, és nem szoktam őket összeereszteni, mert vannak köztük olyanok, akik nem szívlelik egymást. Sőt olyan barátaim is vannak, akik egyik társaságot sem szeretik. Éppen ezért nem is hívom őket egymás találkozóira.

Az meg elő szokott fordulni mindenkivel, hogy egyszerűen nincs kedve sehova sem menni.

2014. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!