Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülőként megsértődnétek ezen...

Szülőként megsértődnétek ezen a gyereketekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Január végén lesz az unokatestvérem 6. szülinapja.

Most vannak ugye a leárazások, szóval elég sok időt töltöttem plázákban és vettem neki is ajándékot (LEGO).

Viszont most felhívott az anyukája, beszélgettünk, kérdezett az egyetemről, meg mondta, hogy nem kell semmi a szülinapra, inkább pénzt adjak, mert táblagépet szeretne az unokatesóm, de otthon azt mondták neki, hogy csak akkor, ha összegyűjti rá a pénzt... Szóval inkább azt adjak majd.

Viszont a játéknak a blokkját kidobtam valószínűleg az összes többivel, anélkül nem veszik vissza. És az is 5000 volt, plusz a csoki 2000, ennyinél többet azért nem akarok már költeni az ajándékra, hogy még adjak mellé pénzt is.


Szerintetek ez gáz?



2017. jan. 8. 18:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem gaz.. Te dontod el, hogy mit adsz neki! Ha mar megvedted maradjon az neki! :)
2017. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy későn szólt, már bevásároltál, ennyi.
2017. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 2-es írja. Megmondod, hogy bocs, de már megvetted az ajándékot.
2017. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerűbb lett volna akkor mondani, amikor felhívott, hogy "ó, már megvettem az ajándékot". Szerintem a legjobb verzió, ha ugyanezt megsúgod, legkésőbb ott helyben. Egyébként nem "sértődnék meg", csak nem érteném, hogy ha valamit megbeszéltünk (mert gondolom, azért hívott fel és mivel nem tiltakoztál, azt hiszi, ez kipipálva) miért lett másképp és az őszinteség (ami jelen esetben nem szégyellnivaló) mindig tisztább, mintha ezen agyalnak.
2017. jan. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
hát, ciki. nincs más, akinek oda tudod adni? Igaza van az elsőnek, csak ezt egy 6 éves gyerek nem nyeli be, mert neki az lett mondva, ha összejön az ő áhított ajándékára a pénz, csak akkor kapja meg, annak toronyórát is vihetsz láncostul, nem fogja érdekelni, csak az, hogy ez miatt most neki nem lesz meg, amit szeretne :/ Esetleg kérdezz körbe ismerősöknél, nem kell-e valakinek, hátha.
2017. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én rögtön mondtam volna, hogy majd legközelebb, mert már vettem legót. Ennyi. Nem kell nagyobb ügyet csinálni belőle.
2017. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

A telefonba azért nem mondtam, mert akkor még azt hittem, megvan a blokk. De aztán mondta anya, hogy ő az összes táskát kidobta, amikből kivettem a cuccaimat, vagy ami papír zacskó volt, azokkal begyújtott a kályhába.


Szerintem amúgy is összejönne rá a pénz, mert mamáék is elég bőkezűen ajándékoznak, meg ők sem egy szegény család, hogy most azon múljon, hogy tőlem kap-e elég pénzt, vagy nem. Csak most félek, hogy megsértődnek esetleg, vagy valami.

2017. jan. 8. 18:36
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

Tudod, mi a gaz? A tablagep egy hat evesnek.

Add a legot!

2017. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Én nem akarok beleszólni abba, mit vesznek neki, mert én is 6 évesen kaptam az első telefonomat apukámtól. Csak akkor még a kinyithatós/elfordíthatós telefonok voltak a menők a tetrisszel és a kígyós játékkal, most meg a táblagép és társaik. Én is felnőttem (mondom ezt a 18 évemmel), egyszerűen nekik most ez a modern technika, míg nekünk más volt.


Igazából a legot is az unokatesóm mondta, mikor Karácsonykor kérdeztem, hogy mit szeretne majd a szülinapjára.

2017. jan. 8. 18:52
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Utólag is megmondhatod, hogy már bevásároltál, a blokk nincs meg, így nem tudtad visszaváltani. Ezért nem sértődhetnek meg, pláne ha az unokatesód örül a legónak is.
2017. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!