Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy trollkodt...

Volt már olyan, hogy trollkodtál, és utólag megbántad, amit írtál?

Figyelt kérdés

És ha igen, akkor helyesbítettél/ bocsánatot kértél valamilyen formában?

Rengeteg durva beszólást olvasok cikkek, videók alatt, gyakorlatilag bármibe belekötnek az emberek, de eddig nagyon kevés példát láttam arra, hogy valaki nyilvánosan elismerje, hogy tévedett. Vajon van, aki utólag sajnálja, hogy megbántott másokat, vagy mindenki röhög a markában, hogy sikerült ezt tennie?



2017. nov. 8. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugye a kérdéses trollkodásra vonatkozott, de én azt nem szoktam. Ha tévedek akkor természetesen megköszönöm a helyesbítést
2017. nov. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy belekötöttem valakibe, aki aztán elismerte a hibáját, és utána elég rossz érzésem volt
2017. nov. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én ha internetes hozzászólásban szívatok valakit és komolyan veszi, meg szoktam írni neki, hogy csak vicc volt
2017. nov. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem direkt trollkodásból, de előfordult már, hogy hülyeséget írtam, ami ráadásul sértő is volt. Utólag ugyan bocsánatot kértem, de ettől függetlenül még szégyellem magam.


Ma már nagyon meggondolom, hogy hová és mit írok. Szoktam persze nem egyetérteni meg kritikus lenni, de csak normális stílusban.

2017. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer írtam egy elég durvát itt valakinek, azóta szégyellem, féreg dolog volt. Azt hittem kitalált kérdés.
2017. nov. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha trollkodom' az nem igazán sértő inkább humoros.

Vigyázom az ilyesmire mert előbb-utóbb visszaüt ha gonoszkodunk valakivel...


De például sok olyan volt,hogy írtak nekem privátot és én próbálok normális hangnemben válaszolni.

De előfordul,hogy ennek ellenére tajparaszt vagy korlátolt módon ír valaki.Nem értem a jelenséget....-értelme nincs.

2017. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1× volt ilyen, megbántam, szerintem bocsit is kértem. Már régen volt.
2017. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!