Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennek a pofátlan pletykálásnak...

Ennek a pofátlan pletykálásnak mi az értelme, de tényleg? Nem hihetetlen?

Figyelt kérdés

Szóval két sztoriról van szó. Az egyik órámon van egy klikk, akiket én annyira nem találok szimpatikusnak, de gyakran melléjük kerülök az ülésrend miatt. Mindig hülyeségekről beszélnek és elég fárasztó. Tegnapelőtt például az egyik csaj nagyon be volt szarva, mert egy fiú az évfolyamból elvileg áthívta magához (az okot nem tudom, nem is érdekelt) és ezért egész órán vagy hatmilliószor monddta, hogy "Úristen, nem tudom, mit csináljak!' meg hogy "Úristen, de félek!" Szerintem azt gondolta, hogy a srác kikötözi és megerőszakolja vagy mi. :D És a két barátnője meg nyugtatgatta , hogy "Nyugi már, olyan pici, mégis mit csinálhatna?", és hogy "Ja, csillapodj le. Mi meg majd szünetben odamegyünk hozzá és megmondjuk, mi az ábra. " XDDDD Aztán előtte és utána még dumáltak, hogy ki kivel jár, volt-e már barátjuk, szex, stb. Az egyik meg is jegyezte, hogy még nem jött meg neki. Én meg csak ültem, hogy erre vajon miétt kíváncsi bárki is? Olyan nehéz ezeket négyszemközt megbeszélni?

A másik pénteken történt. Ez egy másik órán volt, ahol csak az egyik csaj van ott, a klikk többi része nem jár arra az órára. (Hallelujah!) És akkor ez a csaj meg egy másik (aki új ebben az évben) elkezdtek egy harmadikról dumálni, aki valamit csinált és szerintük csak "a figyelemért". Aztán egy másik lány került szóba, és arról beszéltek, vajon már miért nem azzal a klikkel lóg, mint tavaly. És akkor az új csaj kérdezett valamit, a másik pedig elkezdett magyarázni, hogy az a lány hetedikben jött és akkoriban senki nem kedvelte őt, merthogy nagyon gonosz (?) volt vagy valami ilyesmi. Oké, nem annyira ismerem azt a csajt, akirő beszéltem, de volt vele pár órám, néha még beszélgettem is vele... nem egy gonosz típus. Persze nem ismerem, de nekem merő rosszindulatnak hangzott inkább, amit mondtak. És az óra vége felé szerintem elunták a témát, ezért lecsaptak rám mint friss vadra. Egy srácról kérdeztem meg rólam, hogy "mi van velünk". (Én meg az a srác jó barátok vagyunk.) Mondtam, hogy semmi és akkor jött az a "húúú, semmi? Nem hisszük." XDDDD Én meg csak néztem, hogy miért érdekelne, mit gondolnak? XD

De a legdurvább dolog az volt, hogy mikor mentem haza a suliból, láttam ezt a csajt (aki mindkét órán dumált) a baráti társaságával, köztük azzal, akit elég keményen kibeszélt. Nem elképesztő arcátlanság az ilyen? Nem is értem, hogy van hozzá pofája.



2017. nov. 12. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom tinik vagytok. Azt mondod nem érdekel, mit dumálnak. Akkor ne is agyalj rajta,hogy milyen vastag bőr van a képén.
2017. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tenyleg ennyire unatkozol?:D
2017. nov. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magad kínzod kèrdező.
2017. nov. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, csak enyhén szólva ledöbbentett.
2017. nov. 12. 13:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem hihetetlen.

Az ilyeneket nem gyakorira kéne kiírnod, hanem a barátnőidnek elmesélned. Minket nem érdekel.

2017. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!