Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen bűntudatom, ha hétvégén nem tanulok?

Figyelt kérdés

Csütörtökig vannak óráim az egyetemen,csütörtök este pedig hazajövök. A helyzet az, hogy sokszor kapunk 1-2 oldala esszéket,hogy írjunk,illetve elég sokat kell olvasni, és mivel én nem vagyok túl jó viszonyban a lakótársaimmal, ezért órák után 2-3 órát minimum ezeket csinálom hétközben. Ha zh-t írunk, akkor természetesen hétvégén is órákat tanulok rá, de általában hétköznap jópár dolog rögzül.

A helyzet az, hogy az évfolyamtársaim hétköznap össze-vissza bóklásznak, minden nap szinte Kauflandba, vagy valahova mennek, és normális,hogy hétvégére marad nekik a sok tanulás. Nekem visszont hétvégére sokszor alig marad valami, ami miatt bűntudatom van, hogy más hétvégén is tanul, és pedig nem.


2017. nov. 12. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor tanulj hétvégén is. De amúgy nem értelek téged, bűntudatod van amiatt, hogy megteremted az időt arra, hogy önmagaddal is foglalkozhass, élhess a hobbidnak, vagy egyszerűen csak pihenhess?
2017. nov. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én például elmennék az élményfürdőbe egy kellemes masszázsra és jacuzzizni egy jót.
2017. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hülye vagy, erre nem tudok mást mondani.

Szerintem bűntudat helyett találj ki valami aktív programot, vagy csak szimplán legyél a családdal.

2017. nov. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan az a bajod, hogy úgy érzed, nem töltöd hasznosan az idődet, akkor találj valami hobbit, amiben fejlődhetsz. Esetleg tanulj meg (jobban) egy nyelvet, garantáltan eltűnik a bűntudatod. :)
2017. nov. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
tanulj
2017. nov. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem unatkozok, nem erről van szó. Pihenek, családdal vagyok,főzök. De sokszor azon kapom magam, hogy főzés közbe bűntudatom van, hogy nem tanulok valamiből előre.
2017. nov. 13. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!