Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen gyakran van veletek...

Milyen gyakran van veletek olyan hogy hétvégén úgy ébredtek fel hogy azt hiszitek hétköznap van?

Figyelt kérdés
2017. júl. 15. 07:47
1 2
 1/11 Fatal_3rror_ ***** válasza:
74%
Szemben baromi nagy építkezés van, reggel 6-kor már ordibálnak a melósok a ház előtt, így minden nap "hétköznap" ébredek...
2017. júl. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Vendéglátásban dolgozom, tehát mindig!
2017. júl. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

A kérdés nem azokhoz szól szerintem, akik hétvégén is dolgoznak mert ott egyértelmű...


Én nemrég felmondtam a munkahelyemen és itthon dolgozok, de még minden nap olyan furcsa érzésem van, mintha elaludtam volna és el fogok késni. sokszor felriadok, hogy beállítottam e az ébresztő órát :D hétvégén is hétköznap is...remélem hamarosan elmúlik

2017. júl. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Amióta itthon vagyok a gyerekkel, gyakran előfordul, hogy nem tudom hirtelen, hogy milyen nap van, mert alig van jelentősége.
2017. júl. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Elég gyakran. :)
2017. júl. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

Sose!

Eg es fold a kulonbseg!

Meg a levegoben is ott van hogy HETVEGE VAAAN!😁👌

2017. júl. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Kellett nekem kiírni, hogy gyerekem van, a sok magányos kolbász már megint lepontozta... 😂

(Nekem semmi rosszindulatom nincs az egyedülállók felé, de az ide irkálók visszafelé ezt nagyon nem így gondolják.)

2017. júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Én lepontoztam mindenkit mert az én értelmes véleményemet is lepontozták..senki másét először csak az enyémet. akkor mondjam, hogy a gyári rabszolgáknak nem tetszik ha valaki többre viszi náluk és ezért lepontoznak? :D
2017. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Olyan még nem nagyon volt. De olyan sajnos már előfordult, hogy hétköznap azt hittem, hogy hétvége van és aludtam vígan tovább.
2017. júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Ma reggel is ez volt. :D

(Egyébként sem gyakran nézek dátumot.)

2017. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!