Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Balkezesnek fogorvosi egyetem?

Balkezesnek fogorvosi egyetem?

Figyelt kérdés
Balkezes vagyok, de fogorvosira szeretnék menni. Jelent ez valamilyen hátrányt? Az egyetemen biztosítani tudnak balkezes eszközöket? Egyáltalán érdemes így fogorvosira mennem?

2014. szept. 11. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ijj látod ez egy elég húzós dolog.Az a gáz,hogy az eszközök jobb kezesekre vannak tervezve.Igen,elég nagy hátrány sajna.
2014. szept. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vannak balkezes székek is
2014. szept. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erről egyszer beszéltem a fogorvosommal, aki azt mondta, hogy kicsinálják a balkezes hallgatókat az egyetemen, akik előbb-utóbb ezért le is lépnek.

Szerintem elég igazságtalan, de sajnos ez van.

2014. szept. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jobbkezes világban élünk... Én is balkezes vagyok, gondolkoztam a FOK-on, végül SOTE-ÁOK-ra mentem, részben emiatt is.

Amúgy biztosan megtanulható, ismerek én balkezes fogorvost. Meg én pl. sportrepülök is, ezek is jobbkezesekre lettek kitalálva, hamar bele lehetett jönni.

2014. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!