Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért így bánnak velem az...

Miért így bánnak velem az emberek és a családom?

Figyelt kérdés
40+-os nő vagyok,mindent az életbe egyedül építettem fel,van egy kamasz gyerekem,és egy élettársam,egy nagy méretű panelházból kertesbe tervezek költözni,valamint venni fogok egy autót,a bátyám nagyon rossz körülmények között él a gyermekeivel s feleségével,de én mindig törekedtem arra hogy jobb legyen a kapcsolatunk de ő mindig elutasított,most megtudta hogy a kertesház mellé új autót veszek,nevezetesen egy audi a6-ot,és a bátyám első rekaciója az volt hogy mit flancolok meg urizálok,hol ott minden egyes fillérért keményen megdolgoztam,a párom is hasonló véleményt oszt,miért irigykednek rám azok az emberek akik a legközelebb állnak/álltak hozzám?Mi rosszat tettem én az életben hogy mindig ilyen pejoratív jelzőkkel illetnek?Szerintetek mi lehet az ok?

2017. nov. 16. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük...te dolgoztál meg érte meg spóroltál, hogy ezt megtehesd...majd beletörődnek...
2017. nov. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy család vagytok. Ha nekem lenne egy tesóm én tuti segítenék neki anyagiakban. Ha ennyire jól élnék, hogy kertes ház,audi.. ő meg ott a nyomorba. Nekem is szarul esne, ha rosszul élnék a családommal, a tesóm meg dicsekedne, hogy új ház, új kocsi. Lehet ezért nem keresi a társaságod. Bár ennyiből nem tudtunk meg sok mindent. Legtisztább, ha leültök és megbeszélitek. Kérdezd meg tőle miért viselekdik így, mi nem fogjuk tudni, csak tippelgethetünk..
2017. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem közvetlen neki mondtam,hanem anyukámnak,és ő tolmácsolta ezt neki...
2017. nov. 16. 17:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Szegény csak irigy... Nem olyan jó az :(
2017. nov. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
hát szerintem sem kéne egy ilyen drága autót venni, minek az?
2017. nov. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!