Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Idegen emberek azt mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegen emberek azt mondják nem vagyok csúnya, viszont a családom úgy érzem annak tart. Hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

A rokonságomban lévő emberek soha nem mondták hogy menjek csajozni, legyen már barátnőm. Sokszor olyan jeleket látok hogy azért nem mert ők is tisztában vannak vele hogy ilyen fejjel semmi esélyem, ahogy én is.


Viszont akik nem rokonok vagy közeli ismerősök azt mondják nem vagyok csúnya. Ők viszont lehet hogy csak önbizalmat akarnak nekem adni.


Most akkor kinek higgyek? A családomnak, akik felneveltek, vagy az ismeretleneknek?


24/f


2016. szept. 7. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ez nem kamu kérdés, akkor válaszolok. :)
2016. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Probald ki.
2016. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!