Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szoktál csinálni ha...

Mit szoktál csinálni ha beszólnak neked az utcán?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt mentünk bevásárolni az egyik vidéki szupermarketbe. Állandóan ott lejmolják az embereket a csövesek, meg a román zoknikat árusító bőszoknyás nőszemélyek. Na mind1 ma egy csávó állt az egyik bejárat előtt, már 30 méterről kiszúrt aztán elkezdte lökni a sódert.. "hé neharagudjál tesó tudnál nekem segíteni.... " ?

Egy ideje szokásom, hogy úgy teszek mintha meg se hallanám amit beszélnek az ilyenek nekem, de ilyenkor akarva-akaratlanul is rájuk nézek, hisz hozzám szólt. Unom már a kéregetőket. Megyünk tovább befele, elmegyünk mellette anyámmal úgy, mintha meg se hallottuk volna. Aztán ez nem tetszett neki, és utánam ordibált, hogy TE KUTTTTYAA! De így kb... a pumpa felment bennem, vissza akartam fordulni, hogy nyakonvágom, de aztán gyorsan belegondoltam, hogy nem hiányzik nekem semmi büntetőügy, amikor néhány hónap múlva megyek külföldre.

Te mit teszel ha beszólnak neked ?

Az ilyeneknek kedvem lenne elmagyarázni, hogy húzzon el dolgozni, de ezekkel értelmesen nem lehet beszélni, totál látszik, hogy be vannak állva. Kidülledt szemek, bamba tekintet stb..


Te mit szoktál tenni ha beszólnak neked az utcán, parkolóban, stb ?



2017. nov. 17. 21:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Teszek rá, nem éri meg velök foglalkozni, időt pocsékolni ilyen szinten lévő emberkékre. Nem is haragszom rájuk, hát iszonyú buták tudnak lenni az emberek, akkor minek haragudnék rájuk? Elfogadom, vannak ilyenek is, nem csinálok belőle ügyet, fogom, és megyek tovább a dolgomra, nehogy már ilyenbe öljem bele az energiáimat. Vannak ilyen emberek is, ozt cső, azt szevasz.:) Inkább derülni is lehetne a butaságukon akár még azt is lehet. Nekem pl olyat szóltak be egyszer, tök jó pulcsimra, ami tényleg nagyon király, hogy "Jó a pulcsid, most kukáztad?" Nade menjen má:D:D:D XD Az csodajó az a pulcsi, igaz, hogy régebbi stílusú-fazonú, szóval nem látsz most ilyet a divatos menőmanó cuccok között, de szerintem szép, valamennyire elegáns is, meg praktikus is, mert tényleg megfelel a célnak , nagyon jó meleg. Én jól szoktam benne magamat érezni, az anyaga is jó. Szóval ráhagyom, ne vigye már el az energiáimat, annyi más egyéb problémája van az embernek, még ezen is rugózzon? Csak elengedem azt kész. Elengedem a megjegyzést a fülem mellett, elengedem az embert az ő útján. Most az az idézet van a fejemben, nem tudom, hogy pontos -e, valaki mondta, hogy "Aki nincs velem , az ellenem van, aki pedig ellenem van, azt elengedem az ő útján." Szal amúgy nincs vele dolgom, nem megyek bele abba a szituációba. Különben is, még örömet szereznék neki, mert direkt azt várja, arra számít, hogy visszaszólok. Sokkal menőbb szerintem , ha le se carom... :) Amúgyis, hogyha valakinek problémája van veled, ezt is valakitől hallottam, az nem a te problémád, hanem az ő problémája. :)
2017. nov. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

*ja amúgy hallottam olyat, még nem néztem a korábbi komikat, hogy valaki szeretne, de nem bír csúnya sértéseket visszavágni a másik fejéhez, hanem ilyeneket szól csak vissza ilyen lájtos formában, hogy "tökfej", meg ilyenek:)

Ja amúgy lehet, hogy elgépeltem, mert az előbbi komimban az egyik mert helyett lehet, hogy meget kellett volna írni

2017. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Összehúzom szemöldökömet, mint kiszi tündi, mielőtt kinyitná száját s nincs semmi gond csak csend s béke...ha szól, a bocsi után se puffog...lehet te kifogod a "felszentelteket":D
2017. nov. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

érdekes ez a kutyázás mert én is szoktam használni:)

amúgy a dolog taktikai és pszichológiai oldala-

ha nem előzöd meg,vagy nem reagálsz,akkor teret engedsz neki,ami alapján ő gyengeséget érez,ezért próbálhat meg ledominálni.

én annyit mondok határozottan amikor kérik a kosárból a százast,hogy-nem!

ha pedig befelé megyek,akkor annyit,hogy-tipli!


ezt a félek a büntető mia fa-szomtól kibúvó marhaságot meg te sem gondoltad komolyan.

simán ledominált meghunyászkodó kutya voltál,pont úgy ahogy mondta a pali.

legközelebb ne legyél az és akkor nem érzed olyan sza-rul magad ettől,hogy kiírsz ide egy önigazoló kérdést:)

2017. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%

Nem szoktak beszólni, mert közel így nézik ki.

[link]

Szakállam ugyanez, súlyra kicsit több vagyok.


Egyszer 3-an ültek a lépcsőn a boltok előtt, befele nem kértek pénzt, visszafelé jöttem már kértek, a franc a szemükbe.

Kérdeztem tőlük mikor dolgoztatok utoljára? Morogtak valamit, utána mondtam nekik semmi haszon belőletek, minek éltek?

A normális embereket veri a sors, az ilyeneknek meg semmi bajuk.


Az egyik állt volna fel, mondtam neki fel ne állj mert leütlek.


Ezek mondjuk felnőttek voltak, de cigány kölyköket kaptam már el este, ott cigit kértek meg tesóztak, ahogy megálltam már neki is löktem a rácsnak. Rájuk ijesztettem.

2017. nov. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%

Én ilyenkor iszonyat bunkó módba kapcsolok. Engem ma talált meg egy pár ilyen ember (nem egyszerre). Valami ilyesmi helyzetek voltak:


- Ne haragudj, tudnál egy kicsit adni buszjegyre?

- A helyedben valami takarónak valót keresnék, mert ma itt éjszakázol, ha rajtam múlik. És az éjszakák hidegek.


Vagy egy alkoholszagtól bűzölgő ember kérdi:

- Kérem, adjon már egy kis pénzt ételre!

- Jól esne egy kis folyékony kenyér, mi?

- Nem italra kell, ételt vennék, esküszöm!

- És mégis mire mennél vele, ha ilyen undorító és szánalmas embereket, mint te, be sem engednek a boltba?

- Jó magának, hogy ilyen könnyen megy az élete...

- Igen. Nos, így jár az, aki nem a piában keresi a megoldást.


Egyszer pedig egy tizenéves gyerek jött hozzám:

- Ne haragudjon, tudna nekem cigit venni? Odaadom az árát!

- És ha a barátnődet akarod kefélni, akkor is egy idegent kérsz meg, hogy vegyen neked kotont? Nőj már fel...


A te helyzetedre pedig valahogy így reagálnék:

- "hé neharagudjál tesó tudnál nekem segíteni"?

- Ismered a mondást, segíts magadon és az Isten is megsegít.

- "TE KUTTTTYAA"!

Én tartok magamnál egy nyomtatott 500 Ft-osnak látszó papírkát az ilyen esetekre, aminek egyik oldalán az áll nagy betűkkel, hogy "játékpénz", a másikon kisebbel ugyanez. Ezt összehajtogatva a kezembe fogtam volna...

- Itt a segítségem, Blöki!

... majd stílusosan ledobtam volna a földre. Annyit megér, hogy lássam, hogy alázza meg magát.

2017. nov. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
80%
Mentem melóba,volt egy szál cigim, gondoltam útban munkába veszek egy pakli dohányt. Húszezressel nem lehetett fizetni, így nem tudtam venni. Már itt is felkurtam az agyam, megállóban rágyújtok az utoltó cigimre, erre jön a csöves, hogy adjak már neki egy cigit. Mondtam neki, nekem sincsen, erre nem elkezd anyázni? De le se szartam, cigit akartam venni, nem szolgáltak ki a huszas miatt, erre még a csöves is lebasz..:DDDD
2017. nov. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

én azt az elvet követem, hogy akinek tényleg kell, adok (elég jól meglátom)


aki meg a fenti stílus ott az "addig élsz amíg hozzám nem nyúlsz" elvet követem szótlanul

2017. nov. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Az esetleg tényleg működhet, hogyha valami idegen nyelven szólsz vissza.

De tényleg sokszor az a legjobb megoldás, hogyha nem adsz nekik semmit.

Nekem konkrétan a tanáraim mondták, hogy kéregetőknek pénzt soha se adjunk.

2017. nov. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Sunshinedoll ***** válasza:
88%
Megyek tovább, mintha meg se hallottam volna.
2017. nov. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!