Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan mit értenek az alatt,...

Sokan mit értenek az alatt, amikor az írják egy ismerősének képe alá, hogy "Jó volt a fotós"?

Figyelt kérdés
A facebook-on sokszor szoktam böngészni és észrevettem már, hogy több - számomra legalábbis kifejezetten szép - csaj egy-egy képe alá az ismerőseik olyan kommentet írnak, hogy "Jó volt a fotós"/"A fotós munkáját dicséri" és erre meg általában a posztoló csaj egy szmájlival vagy egy "Valóban jó volt/ügyes volt" szöveggel reagál. Na mármost nekem férfi létemre tuti bedurranna az agyam, ha valaki ilyen formában nyilvánítana véleményt és csak ennyi hozzáfűznivalója lenne a képemhez. Nem tudom, hogy ez alatt tényleg semmi rosszat nem értenek és csak az összképet akarják dicsérni vagy ez csak nem más mint egy burkolt üzenete a "De rohadtul utállak, te magamutogató ri***c, de azért írok valami visszafogottat, amivel véletlenül sem dicsérlek meg." Mert ugye általában szép lányok képei alá, olyanokat írnak, hogy "Gyönyörű/Álom vagy/Sugárzik rólad a fiatalság" blabla, de néha tényleg vakarom a fejemet, amikor ilyen fura kommenteket is olvasok, amiben az ismerőse csak a fotóst képes dicsérni. Ja és debreceni vagyok, ezt csak azért jegyzem meg, mert lehet csak itt elterjedt ez a fajta véleménynyilvánítás, de szerintem ez nagyon gáz és nőként én privátban tuti kiverném a hisztit az adott ismerősömnél.

2017. nov. 17. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

"nőként én privátban tuti kiverném a hisztit az adott ismerősömnél"


Te sem lehetsz túl intelligens ember...

2017. nov. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Itt általában az van hogy az, aki kommenteli hogy jó volt a fotós, az önmagát dícséri, mert hogy ő csinálta a fotót az illetőről. Nem csak ott elterjedt.
2017. nov. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

De buta vagy te. Jézusom. :,D

Kettes mondja az igazat, ilyenkor magukat dicsérik általában, mert ők maguk a fotósok, vagy nagyon jó barátnők és mondjuk egy harmadikat dicsérnek.

Hűtsd le az agyad, mert már nagyon be lehet durranva. XD

2017. nov. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet ennyire túllihegni egy kommentet, jézusom!


Azért írják ezt, mert ha õk fotózták, akkor nyílván élõben eleget dícsérték az adott lányt, de mindegy is, nem nagy hūhó ez.


Egyáltalán ha a te képeidhez nem írta senki, akkor mások kommentjeivel miért foglalkozol annyira? Az nem tūnt fel, hogy az illetõ lányokat nem zavarja az ilyen megjegyzés, csak téged? Ciki.

2017. nov. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Győriként írom, mivel kihangsúlyoztad, hogy Debrecen környékén tapasztalod ezt: A nagyobbik lányom (29) fotózni tanul amatőr szinten, és készített képeket a kisebbik lányomról (26). Én pedig odaírtam a kép alá, amit feltett egyet közülük facebook-ra, hogy jó volt a fotós. És még azt hittem, milyen kreatív vagyok. :)) Csak példaként írtam le. Nem kell belelátnod többet, mint ami...
2017. nov. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ember, kezeltesd magad, ha emiatt ennyire aggresszív vagy! :D Ha leírom, hogy én is írtam már olyat a barátnőim képeihez, hogy "klassz volt a fotós" átjössz hozzám és megversz?

Aki ezt írja, maga volt a fotós, és igazából viccből írja ki, de akiről készítette a képet, tudja, hogy ő volt.

Ez a jó volt a fotós nálam úgy is értelmezhető, hogy maga a kép is nagyon jó, mert jó fotósok jó fotókat csinálnak.

Poénkodás az egész, hihetetlen, hogy emberek mennyire bedurrannak ilyenektől.

2017. nov. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem most esett le hogy a kérdező "férfi". Leírás alapján azt hittem hogy hisztis óvodás kislány.
2017. nov. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha jó lett a kép, de túlzás azt írni, hogy "szép vagy" (amivel tapasztalatom szerint nem igen foglalkoznak) akkor mit írjon?
2017. nov. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt hittem, azt jelenti, hogy egy csúnyácska lányról valaki (a fotós), viszonylag előnyös képet csinált az illetőről, mert tudom, egy profi fényképész képes rá, a pothoshop meg az utómunka során válhat hasznunkra, ezt is tudom, mert anno sok képet manipulálták az illető előnyére. Pl csípő-derék különbség arányát. Meggyőződésem, hogy a jailbait képek jelentős része ilyen szemfényvesztés.
2017. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!