Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan emberek akik...

Vannak olyan emberek akik egész életükben gyermekiek maradnak? Ha igen ezeken az embereken hogy lehetne segíteni hogy levetközzék gyermeki jellemüket és normális felnőttek lehessenek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 18. 03:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

én csak a gyermekieket tudom irigyelni senki mást


egy ilyen gettó világban nekik legalább jó soruk van

2017. nov. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Bihar Valatonon ***** válasza:
Csak úgy összehasonlításképp volt régebben igen csak sok ember a közelemben, akikkel pár év különbséggel egy korban voltam akkor voltam én 17 éves többiek meg 18-20 évesek... (jelenleg 30 vagyok). Ment a bulizás, és társai majd elkezdett lemorzsolódni a dolog elég sokan vették ezt a"felnőtté válási fordulatot" aztán szépen előrehaladtával az időnek nálam ilyen szintek lassan akikkel még tartottam a kapcsolatot azoktól jöttek a megjegyzések 2-3 éveken belül, mert ők már "komoly kapcsolat" meg "nagy tervek" stb stb hogy én miért vagyok az aki maradt abban, hogy ugyanúgy bulizni járok "ugyanúgy komolytalan dolgokkal" foglalkozom diszkózás meg egyéb elfoglaltságok amiket szerettem csinálni de sokszor előnyömre fordítva pénzt is kerestem velük. Nagyon sok minden történt évek alatt, amik amolyan szintlépésként az életemben örök emlékek maradnak. Az adott ismerősök közül sokaknak azóta már sokadik kapcsolat, meg pár éven belül gyerek aztán ott hagyva az adott másik félt másik kapcsolat, és társai. 7 emberből kb 2 másikat tudnék mondani olyat, aki előrébb jutott azzal a "felnőttségi" témával, és elégedett is vele, és nem csak sodródik előre... Velük ellentétben sosem hangoztattam, hogy milyen is vagyok, meg hogy a másiknak mit kéne tennie szerintem. Sose voltam az a fajta, aki képes olyan dolgokra, mint sok átlag ember, ha valamiben nem érzem jól magam abból amint lehet kilépek. Nem akarom senki által magam magasztaltatni, és nem akarom hogy azért legyek valakivel, mert azaz "élet rendje", és a "felnőttség", hogy komoly kapcsolatban vagyok...
2017. nov. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egy kicsit mindenki gyerek.
2017. nov. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
épp az a baj ha nem marad valaki kicsit gyerek is. Nekik kellene a pszhológus.
2017. nov. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Akiben nincs egy cseppnyi gyermeki tulajdonság sem felnőttként, az egy unalmas-sznob tuskó, akinek nő se, gyerek sem való csak egy kaktusz:D
2017. nov. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

De rühellem a "felnőttes" felnőtteket :D Inkább nekik kellene segíteni.

A saját huszonéves korosztályomra gondolok, akik szerint felnőttnek lenni azt jelenti, hogy nem mosolyogsz, nincs humorod, tökéletes öltözékben jelensz meg még a kisboltban is, és messzemenően elhatárolod magad mindentől, ami egy kicsit is szórakoztató.

Például a múltkor meg akartunk reformálni a munkahelyen egy rosszul működő dolgot. Ez a "nagyon felnőtt" csapat azonnal elhatárolódott tőlünk, mert mi még nem nőttünk fel, még mindig lázadó kamaszok vagyunk. Közben meg csak annyi történt, hogy észrevettük, hogy valami rosszul működik, és teljesen normális hangnemben jeleztük ezt a vezetőnek, megoldási javaslattal együtt, amit elfogadtak.

Persze megértem őket, bizonyítani akarnak, pont azért, mert nem érzik úgy, hogy eléggé komolyan vennék őket.

2017. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
13:32. Valóban a felnőttes felnőtteknek kellene inkább pszichológus. Ha az olyan dolgokat amik nem okoznak senkinek sem problèmát, pèldául ha te valamit máshogy csinálsz legyen ez bármi, nem vennèk vèresen komolyan ès nem reagálnának rá vèresen komolyan, nem lenne ennyi vèresen komoly vita ès haború. Szóval a felesleges jelentèktelen rosszat (ami csak rá van kèpzelve a szituációra) nem nagyítanák elefántra akkor mindenkinek jobb lenne. Ha valamit valaki csinál valahogy de az eredmèny ugyanaz, mint a te módszerednek, vagy jobb (ès ezt azoknak is jobb akiket èrint a dolog) akkor teljesen felesleges kritizálni egymást. Szerintem.
2017. nov. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

2: Igen, én is pont így gondolom. Most nyitottam erről kérdést.

Én azt nem értem, mitől lesz valaki "felnőttes".

2023. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
10: Szia, mért vetkőzted le?
2023. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!