Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen érzékeny?

Miért vagyok ilyen érzékeny?

Figyelt kérdés
Baromi erzekeny vagyok ha latok egy cuki allatot akarhol nincs semmi baja csak cuk8 bognom kell. A pluseimet nem mertem egyedul hagyni nehogy szomoruak legyenek. Mar egy cuki baba lattan is sirnom kell. Ha meg egy allat meghal bombolok. Ha latok egy cuki embert azon is sirnom kell ha valaki cukin nez akkor is. Hogyan legyek kemenyebb?
2017. nov. 19. 13:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Megha latok egy gyereket aki kicsit csunyabb pl nagyobb a fule vagy ezek akkor is sirnom kell mert belegondolok h szegenyt csufoljak es nagyon megsajnalom
2017. nov. 19. 14:03
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez elég durva
2017. nov. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem történt valami a közelmultban? Ami miatt nagyon szomoru vagy? Szerintem beszélj egy olyan emberrel akiben megbizol, ha még az se segít keress egy pszihologust
2017. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindig is ilyen voltam. Ez mar orovosi ugy?
2017. nov. 19. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!