Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért történhet...

Szerintetek miért történhet ez? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem nagyon szokásom ide írni a trollkodás és kötözködés miatt, de bízom benne, néhány értelmes válasz is születik majd. Elsősorban azok véleménye érdekelne, akik éltek már meg hasonlót. Néhány hónapja feltűnt, hogy ha valami jól kezd alakulni az életemben, jó felé kezd valami haladni és elmondom valakinek, megosztom az örömömet vagy elképzelem, milyen lenne ha elérnék ehhez a célhoz, eseményhez, 1-2 napon belül felborul az egész. Rosszra fordul vagy teljesen oda lesz. Gondolkodtam rajta, hogy talán bevonzom a rosszat, de azt általában pesszimizmus teszi és olyan eseményekre hat, amikre hatással lehetünk, az enyémeknél ez nem áll fent. Pl.: ismerkedem egy szép lánnyal, jókat beszélgetünk, sok a közös, megvan a vonzalom, randira igent mond, amint elújságolom valakinek, hirtelen már nem ír, vagy lemondja, de ugyanez sok más olyan dologgal is megtörténik, amire szintén nincs befolyásom. Csak ennyire rossz lehet a szerencsém?
2017. nov. 20. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nincs olyan,hogy bevonzod,de ha lenne akkor Is az elmélet szerint a vonzás törvénye nem ismeri a nemet.Pl”nehogy visszautasítson a lány”a vonzás törvényében nem számít a tagadó szó és olyan mintha erre koncentrálnál:”visszautasítson a lány”.Sokat olvastam erről de szerintem a tetteid sokkal fontosabb minthogy fejben mit szugerálsz.Lehet hogy hidegebb fejjel kéne kezelned a sikert és nem előre inni a medve bőrére és akkor kevesebbet fogsz csalódni.
2017. nov. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen én sem hinném hogy a vonzás törvénye egyáltalán működne. Viszont más részről az érdekes, hogy a tetteim mit sem változnak ezt követően, hogy valakinek elmesélem. Mégis tönkre mennek a dolgok :(

Ezen nem igazán tudok változtatni, már próbáltam, mivel nem sok öröm ért még az élet egyes területein, amint valami jónak ígérkezik, nem tudom megállni hogy valakinek ne beszéljek róla... Nem arról van szó, hogy előre innék a medve bőrére, lehet félreérthető voltam, attól még úgy kezelem a dolgot, hogy a kudarc is benne van a pakliban, nem örülök előre, csak elmesélem.

2017. nov. 20. 16:39
 3/3 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ez elég sokakkal megesik....túl kell tenni magát az embernek rajta
2017. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!