Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak rossz kedv...

Kocsisbarbi kérdése:

Mit csináljak rossz kedv ellen? Részletek lent

Figyelt kérdés

Tavaly ugyan ilyenkor ugyanezt ereztem ( november elejetol ugy kb tavaszig, karacsony elotti idoszak kivetelevel) hogy nagyon rossz kedvem van, es nincs kedvem csinalni semmit. Eloszor is az ido miatt, meg nagyon hianyolom a nyarat, a szabadsagot hogy annyira jo volt, most meg semmi napsutes, depis borus esos ido fuj. Suli mellett alig van idom barmire is a napi 8 orakkal. Utalom nagyon folyton stresszes es faradt vagyok miatta. Turelmetlen leszek es bunko a szamomra fontos emberekkel. Meg alapbol az ilyen valtozasokat is, meg ugy ev vegere elegge elfaradok. Meg ha van idom ilyenkor mindig olyan rossz gondolatok jonnek ram hogy elkezdek hianyolni mindent stb stb. Szerelmi eletem sem alakult most ugy de egyebkent azzal semmi bajom jelenleg. Probalok most elkezdni sportolni, vitaminokat szedni, celokat kituzni. Orvoshoz nem igazan fordulnek mert ez nalam egy idoszak mindig elmulik ezert feleslegesnek latom.Tudnatok meg tippeket adni hogy mikent veszeljem at jobban ezt az idoszakot? Hogy tudnam elterelni a rossz, negativ gondolatokat?

16/L



2017. nov. 2. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A rossz negatív gondolatokat pozitívakkal tudod úgy mond legyűrni. Tehát semmi mást nem kell csinálnod mint ellensúlyozni a rosszat jóval. Ehhez mint írtad önerő kell elsősorban de mondjuk kereshetsz olyan embereket is akik jó hatással vannak rád és elterelik a figyelmedet a negatív gondolatakról sőt pozitív gondolatokkal, élményekkel, érzésekkel segítenek téged addig amíg át nem vészeled ezt az időszakot. De azok az ötleteid sem rosszak amiket felsoroltál. Kezdj bele olyan átmeneti hobbiba ami feltölt pozitív élményekkel, gondolatokkal. Ezzel kapcsolatban az is elég ha szimplán azt teszed amit szeretnél ami boldoggá tesz és stb. Remélem valamennyit segítettem mindezzel. Ha esetleg még további kérdésed lenne tedd csak fel bátran. De ha lehet akkor privátban ugyanis nem szoktam visszanézni nagyon azokat a kitett kérdéseket amikhez hozzászoltam. Szép estét és ne legyél lehangolt, rossz kedvű. Dobd fel a napjaid az óráid mindig valamivel akár spontán és meglásd nem lesz ilyesfajta problémád.
2017. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az összes közül pontosan ez az ami rád is jellemző, akkor szerintem könnyen megértem.

[link]

(Az ilyen cikkek kategóriáját nem lehet külön linkelni.)

Én iskolás koromban nem figyeltem erre annyira oda, esetleg mással azonosítottam. Ha volt is számomra ilyen, akkor nem volt annyira intenzív.

23/F

2017. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia, ne félj minden Okes lesz.


Amit tanacsolnek a sok sport, meg kell változtatnod a fiziologiadat arra pedig a mozgás nagyon jó.


Ha beszélsz angolul nagyon ajánlom hogy nézz ra Tony Robbinsra. Akár Youtubon.


Vagy az unokatesom aki húsz éves és félig olasz azt mondja szívesen megadja a számát, whats appon is írhatsz neki: +39 3467084500

2017. dec. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
magnézium csodákat tesz.
2017. dec. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!