Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, ti mikor mondtok ilyet...

Fiúk, ti mikor mondtok ilyet egy lányra?

Figyelt kérdés
Ha megkérdezik tőletek, hogy szép-e valamelyik lány, es ti azt mondjátok hogy láttatok mar nala szebbet. Ezalatt azt ertitek, hogy csúnya az adott lány?
2017. nov. 20. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én valahogy így fejezném ki magam, ha nem akarnám megsérteni a lányt.
2017. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez azt jelenti, hogy csúnya a lány?
2017. nov. 20. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Azt gondolom, hogy láttam már nála szebbet. Se többet, se kevesebbet. Nem ronda, nem szép. Átlagos.
2017. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azt. Többet senkinél ne kérdezz rá ilyesmire egyenesen. Saját tapasztalat.
2017. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen csúnya, de nekem nem tetszik.

elso voltam

2017. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, ki kérdezi. Ha saját barátnőd zaklat ezzel, hogy XY tetszik neked, szerinted szép, én szebb vagyok, blabla, akkor a nagyon szép csajra nem lehet azt mondani, hogy áá, az a torzsszülött hogy jönne már be nekem, egyértelmű lenne a hazugság. Ilyenkor jól jön a “nem rossz, de láttam már jobbat”. Sablon hazugság, mert bár ti őszintén azt hiszitek, hogy az igazat akarjátok hallani, hónapokig tartó hiszti, idegösszeomlás és önbizalomvesztés lenne az eredménye, ha megmondaná nektek a párotok, hogy “igen, nagyon szép az a lány”.
2017. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, csunya, csak finomkodik h ne sirja ossze magát a lány.
2017. nov. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már régen nem az számit hogyan néz ki egy nő.Csak 1 elvárás van legyen normális na ilyen nagyon kevés van ez meg is látszik népesedésen.Ne legyenek önértékelési zavarjai ne a boldogságot,bulikat kerese állandon.A mai fiatal lányok 40 éves férfiaktol várnak komoly kapcsolatot félnek bizonytalanságtol nem válalnak semmi felelöséget.Azért mondta ezt mert csak önértékelisi zavarokal küzdö embert látt benned csak le akkart rázni.Normális allat annyit értek hogy, valam ételt késziteni tudjon mert nem biztos amit reklámoznak tényleg jó kaja.A másik a nők jobban kezelik az érzelmeket,streszt de sokszor nem látszik.
2017. nov. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!