Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szakmai gyakorlathoz a motivác...

Szakmai gyakorlathoz a motivációs levélbe miket kéne írni?

Figyelt kérdés

Önéletrajzomat olvasva látni fogja, hogy érettségi bizonyítványom, valamint Európai Számítógép-használói Jogosítványomat (ECDL) közgazdasági és informatikai szakközépiskolában szereztem.

Tanulmányaim során átfogó ismereteket szereztem egy iroda működésének különböző osztályairól. Társalgási szinten gyakran használom az angol nyelvet szóban és írásban egyaránt. A nyelvet folyamatosan tanulom, a közeljövőben szeretnék középfokú nyelvvizsgát tenni.

Célom egy olyan stabil munkahelyen, hosszútávon, fiatalos környezetben dolgozni, ahol munkámmal hozzájárulhatok a cég sikereihez. Tapasztalattal ugyan nem rendelkezem, viszont könnyen és szívesen tanulok. Megbízhatónak és pontosnak tartom magam. A tájékozódó képességem jó, szeretek gyalogolni, ezért alkalmasnak tartom magam erre az állásra.

Bízom abban, hogy önéletrajzom elnyerte tetszését és egy személyes találkozó keretében bizonyíthatom rátermettségem.



Ezt írtam a középiskola után, jelenlegi tanulmányaimmal bővítve jó lesz?


2017. nov. 20. 19:50
 1/3 A kérdező kommentje:
ja ez egy postás állásra készült :D
2017. nov. 20. 19:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont erről beszélt nekünk a nyelvtantanár ma,hogy mennyire fontos lesz ezt megtanulni 😂
2017. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
most, hogy mondod tényleg, még informatikából is írtunk ilyet :D
2017. nov. 20. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!