Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Linkelnétek igazán jó motiváci...

Linkelnétek igazán jó motivációs videókat, gondolatokat?

Figyelt kérdés
Kitűnő tanuló vagy,rendezett családi életem van,jól élünk mégis az elmúlt időszakban letörtem,nem vagyok motivált ami sok helyen előtör.Szeretnék olyan motivációs videót,gondolatot nézni/olvasni,ami igenis hatásos,mély.Sokat láttam már,de még mindig nem vagyok annyira "jó",hogy mondhassam,hogy "igen,most már motivált vagyok"

2017. okt. 15. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán mert ha valaki buszsofőr akar lenni, akkor ő posztolhat neked motivációt arról, hogy ő mennyire elhivatott hozzá.

Te valószínűleg nem ugyanabban fogod megtalálni a sajátod... Feküdj le az ágyadra és gondolkozz inkább.

2017. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor inkább úgy fogalmaznék,hogy ilyen kitartás,hit,önbecsülés,felállással kapcsolatos dolgokra gondolok. Pl.:

https://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58&t=27s

https://www.youtube.com/watch?v=TRRkFEvgZd0

2017. okt. 15. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:
2017. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezek csak addig hatnak míg megnézed őket. Másnap reggel felkelsz ugyan olyan lesz a felfogásod mint általában. Üres közhelyek.

Nézz ki magadnak egy konkrét célt. Ne olyat hogy "jobb akarok lenni". Hanem hogy miben akarsz jobb lenni és mikor fogod elérni. Ha például sportolsz valamit akkor köss ki trükköket, mozdulatokat amit meg szeretnél tanulni. Hogyha megtanultad akkor pipa. Ha tanulásban jobb szeretnél lenni akkor a jegyeid szempontjából kösd ki melyik tantárgyból melyik dolgozatra minimum mennyit szeretnél.

Mert az ilyen általában dolgok nem működnek csak a konkrétak.

2017. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jobbat tudok ajánlani neked csak meg kell egyeznünk.


Mondjuk humánusan kezdve csak egy airsoft puskával lennék árnyékod céljaid motiválásban, de ha erősebb motiválás szükséges, akkor 19-es gumilövedékkel vagy 40-es lövedékkel segítenélek megvalósulni;)


Napi munkadíjam 20-40.000ft, de prémiumot is elfogadok;)

2017. okt. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az emberben belül káosz és őrjöngés kell, hogy lakozzon, ha életet akar adni egy táncoló csillagnak. A teremtő erő, a fölfedezések fájdalmak közt születnek. Aki megőlte Istent, annak a templom menesékéből is ki kell jönnie. Akik a lélek békéjére és bolsogságára vágynak, öleljék magukhoz a hitet, és higgyjenek, azok viszont, akik az igazságot akarják nyomon követni, feledkezzenek el a lélek békéjéről, és szánják életüket a kutatásnak.

A félelem vad és rettenetes, míg egy nap föl nem fedeztük, hogy a kéj csillapítja a félelmet. Örömmel bedogadtuk hát a kéjt az elmébe, és a kéj gátlástalan versenyző, hamar kitúr más gondolatot. A kéj azonban nem gondolkodik, csak sóvárog és emlékezik.


Kényelmetlenül érzi-e magát? Ki ígért önnek vígaszt? Hogy rosszul alszik? Igen? És ki ígért önnek jó alvást?


Nem, a probléma nem a kellemetlenség. A probléma az, hogy nem azért érzi rosszul magát, amiért kéne!


Olykor rosszabbul érinti a filozófust, ha megértik, mint ha félreértik. Azt még nem érti, hogy van az én utam, meg az ő útja, de nincs "az" út.


Öncsaló döntést hoz, de nem ismeri el, hogy ő hozta a döntést. Tudja magáról milyen szerencsétlen, de nem tudja, hogy azért érzi magát nyomorultul, amiért annak kéne éreznie magát! ""

2017. okt. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!