Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire hülyeség saját magad...

Mennyire hülyeség saját magad megajándékozni? (szülinap, karácsony)

Figyelt kérdés

Nem nagyon vásárolgatok magamnak a szükséges dolgokon kívül, pedig nem vagyok (annyira) pénszűkében, és sok mindenre vágyok.

Arra gondoltam, összeszedem egy nagyobb tételben azokat, amikre vágyok, mondjuk 30 ezer értékben ruhákat, kozmetikumokat, és kicsivel karácsony előtt csak úgy megveszem őket.


Mennyire gyerekes?


24n


2017. nov. 21. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is meglepem magam karácsony tájékán egy felsővel, ami nagyon tetszik. :D Nem érdekel ki mennyire gondolja gyerekesnek.
2017. nov. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért lenne már gyerekes? Semmi kivetnivalót nem látok benne. Más sokkal többet eliszik vagy elszív. Ha nem okoz gondot pénzügyileg akkor nyugodt szívvel vedd meg.
2017. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi baj, néha szabad magaddal is törődni :)
2017. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
megfogadtam ha leállamvizsgázok akkor veszek egy drága 20 000 forintos viszkit, megvettem :D
2017. nov. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem hülyeség. bár lehet, hogy ünnepek után sokkal olcsóbban is megkaphatnád...
2017. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semennyire nem az.

Az embernek néha meg kell ajándékoznia magát, azzal ami jól esik neki s pláne, ha ezt mástól nem várhatja el vagy nem teszi.

2017. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem tartom gyerekes dolognak. Én is szoktam. Sztem minden embernek jó, ha meg tudja lepni magát néha vmi drágább dologgal, az meg tök mindegy, hogy ünnep alkalmával vagy egy random napon teszi.
2017. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes, én még be is csomagolom magamnak, mások meg azon aggódnak, hogy illik-e :D

Atyaég, a te pénzed, megdolgozol érte, szerinted szégyen hogy szereted magad?

2018. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!