Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Saját készítésű, vagy legalább...

Saját készítésű, vagy legalább valami személyes karácsonyi ajándék idősebb fiútestvér számára?

Figyelt kérdés

Közeleg a karácsony, és még ötletem sincs, hogy mit adjak a bátyámnak. Előző években mindig édességet, alkoholt és vásárlási kuponokat vettem, mert már akkor sem tudtam igazán, hogy mit ajándékozzak. Épp ezért idén változtatnék, és valami személyesebbet szeretnék, legjobb lenne valami saját készítésű dolog. Nagyon sok minden érdekli, de semmiért sem rajong kizárólagosan. Amit biztosan tudok, az az amerikai foci, a marvel filmek, a számítógépes játékok, könyvek, képregények. 30 éves volt idén. :) Bármilyen ötletet szívesen fogadok, mert nagy segítség, vagy legalább jó kiindulási pont lenne. Természetesen én is gondolkodom :)

19/L



2016. dec. 14. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jó kapcsolatban vagytok, akkor szerintem valami saját készítésű dolognak örülne, ez lehet egy gyerekkori kép, amin mindketten rajta vagytok, egy ötletes tablóban, vagy egy nagy fehér csészére is rányomtathatnál egy közös képet, bár ez nem egészen saját készítésű :)
2016. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Esetleg gyertyára rámásolni (?)/nyomtatni a fényképet?
2016. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

éppen az imént linkeltem másik kérdésre is: diy rögbis párna. még varrni sem kell hozzá, és szerintem szuperül néz ki.

2016. dec. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!