Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért furcsa az emberek...

Az miért furcsa az emberek számára hogy én nem szeretek nevetni de még mosolyogni se és negatív energiát sugárzok?

Figyelt kérdés
én nem tudok megváltozni, világéletemben ilyen voltam, általánosban azt mondta a tanár ez nálam már születési rendelleneség vagy valami ilyesmi, miért nem fogják fel én nem birok olyan lenni mint ők??

2017. nov. 21. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A filmcafe most adják A Fapofa c. Filmet. Nézd meg kiderül mitől.
2017. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem fura (mert sok ilyen van), csak zavaró, elfogadhatják, hogy te ilyen vagy, de azon ne csodálkozz, ha nem szivesen lógnak veled, vagy ne várd, hogy kedveljenek is.

Az “rendellenes” lehet viszont, ha ráerõlteted a negatívitásod az emberekre, inkább hagyd õket:D Nem kell olyan legyél, mint õk, csak vonulj el:D

2017. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!