Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kerüljem el az ilyet? :

Hogyan kerüljem el az ilyet? :

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy Hajdúszoboszlón lakom és a kertvárosba ahonnan busszal megyek be a suliba. Amikor várok a buszra gyakran vannak mellettem és ha ilyen 14-17 évesek akkor félek hogy megszólítanak aztán kinevetnek azzal a jelzővel, hogy "kicsi" vagyok.. Tegnap is mentem az utcán számoltam a pénzem és mögémjön 2 gyerek és elkezdik mondani, hogy 30,51,94;73 azért hogy belezavarjanak aztán amikor bemegyek a boltba mondják hogy pápá meg ilyenek..Ezekre mit lépjek? Bem tudom figyelmen kívül hagyni az ilyeneket.. Mindig félek hogy ez lesz másnap.. Ma reggel meg egy cigány lek*rvázott... csak úgy... Mit tegyek? 13/L

2017. nov. 22. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Idióták, nyomulnának biztos

Dugd be a füled, úgy nem hallod, csodákra képes a füles

De azért éjszaka óvatosan

2017. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha provokálnak, ne menj bele a játékba. Tudom, hogy nehéz, de ez a legtöbb és a legjobb, amit tehetsz: fapofát öltesz és otthagyod őket, nem figyelsz oda. Ha tettlegességig menne a dolog, akkor kezed felemeled, arcod lesütöd, nem nézel a szemébe, és amint teheted, marha gyorsan elfutsz kiabálva. De ilyesmi ne történjen.
2017. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2017. nov. 22. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!