Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért akarják egyes anyukák...

Mért akarják egyes anyukák mindenáron másokra tukmálni a gyereküket?

Figyelt kérdés

Én olyan vagyok, hogy nem szeretem a gyerekeket. Se a babákat, se a kisgyerekeket. Idegesít a kiabálásuk, a sírásuk, nem tudok velük igazán mit kezdeni, nem tudok velük ellenni.

Viszont a tágabb rokonságban többnek is van gyereke. Mindegyik (amikor jöttek hozzánk látogatóba) elkezdte rám tukmálni a gyereket, hogy játsszak vele, milyen aranyos, milyen cuki, vegyem a kezembe a babát, és így tovább.

Amikor illedelmesen megmondtam, hogy nem szeretném, meg én nem nagyon kedvelem a gyerekeket, nem tudok velük ellenni, akkor meg mindegyik rám förmedt, hogy én nem is vagyok ember, menjek pszichológushoz, mert az nem normális, hogy valaki nem nyalja körbe a tündi-bündi kis sztárocskákat.


Ahogy olvasom, itt is meséltek ilyeneket, hogy anyukák elkezdték másokra tukmálni a gyerekeket, és nem értették meg, hogy az illető nem szeretné.

De miért jó ez? Nővéremnek szintén van egy 3 éves gyereke, de soha nem akarta másokra erőltetni, hogy játszanak vele, fogják, stb.


Mi a véleményetek ezekről az anyukákról?

Veletek volt ilyen?


Vagy tényleg annyira elítélendő, hogy nem szeretem a gyerekeket? :(



2017. nov. 23. 13:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Hát, nekem van gyerekem, de egyáltalán nem akarom másra tukálni, kivéve a tesómraXD De ő bírja a gyerekeket.

AMúgy én se bírom elvilseni más gyerekét, és nem is akarom más gyerekét pesztrálni, se babusgatni.

2020. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!