Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen választ vár az, aki...

Milyen választ vár az, aki chaten köszönés után megkérdezi, hogy "mit csinálsz"?

Figyelt kérdés
Vagy például a "mizu?".. Van ember, aki erre nem azzal válaszol, hogy semmi különös? Vagy csak én vagyok ennyire chatelési analfabéta?:'D (Sorry, ha rossz kategória.)

2016. jún. 12. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Attol fugg ki kerdezi. Ha egy ismeretlen indit igy akkor lekoccolom. Igy ne akarjanak ismerkedni, raadasul facen..

A baratnom vagy akivel gyakran beszelgetek, tartom a kapcsolatot rendsteresen beszelgetunk annak erre a valaszra elmondom hogy aznap mi tortent velem vagy eppen mit csinalok. Annak akivel nem szivesen beszelek vagy nincs temank es csak kerdezi ezt annak azt valaszolom h "nem sok".

Szal ezek a kerdesek ilyen sablon kerdesek hogy valamit azert beszelgessetek, csak az illetonek semmi agya hogy felhozzon valami normalis temat.

2016. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki megkérdezi hogy mit csinálsz, akkor milyen választ várna szerinted? :D


Régebben én is nagyon utáltam a "mizu?" és ehhez hasonló kérdéseket. De ez csak egyfajta kifejezése annak hogy valaki érdeklődik irántad. Nem lehet mindig valami különleges egyedi beszólással kezdeni.

Nyilán ha ismeretlen az illető akkor nem a legszerencsésebb.

2016. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MZ.per.X ***** válasza:
Mondjuk tulajdonképpen a "mit csinálsz" nem egy nehezen értelmezhető kérdés...
2016. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De egy idegennek nem fogom elmondani.
2016. jún. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!