Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pasik, szoktatok poénból...

Pasik, szoktatok poénból "b**iskodni" a haverokkal?

Figyelt kérdés
2017. nov. 23. 21:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert szerintem hihetetlenül gyerekes és szánalmas viselkedés.
2017. nov. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%

Igen. Időnként leszopom őket, közösen verjük (legtöbbször egymásnak), összemérjük a farkunkat, de amúgy nem vagyunk melegek.


Viccet félre téve, ölelés, köszönésként, a hangulat érzelmességétől függően ez lehet jó szoros vagy épp gyengéd, tarthat hosszú ideig. Nekem már volt olyan hogy a derekam fogták ölelés közben a hátam helyett (az akkor kicsit kellemetlen volt, de ettől nem gondolok senkit binek se). Előfordul (nagyon ritkán) hogy arcon pusziljuk egymást. És egyszer megfogtam az egyik barátom seggét. Fogalmam sincs miért. Az meg a másik, hogy egy ölelésben is lehet rengeteg szexus... Pl amikor anno a mostani csajom még csak a barátom volt és megöleltem... Eléggé más érzés volt, holott pont ugyanazt csináltam vele mint amit a barátaimmal 2x minden egyes alkalommal amikor találkozunk

18f

2017. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
Mit értesz ez alatt?
2017. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Brthpt válasza:
66%
En egyetertek a 12-essel. Detto. Szerintem egy full hetero srac soha nem lesz buza azert mert hülyül a haverjával. A kérdezőnek meg annyit mondok csak hogy gondolj mar bele mennyire őszinte a pasid ha ezt előtted is felvallalja. Mi 6-an vagyunk nagyon jo spanok és persze hogy szoktuk egymas vérét szívni és ahogy a 12-es is mondta, előfordul ölelés vagy puszi, de ez az adott szitutól függ. Mi 19-22 évesek vagyunk. Pl Soundra mindig csajok nelkul megyünk. Szerinted ott mennyit hülyülünk. Egyszer azzal szivattak hogy tusolas utan nagyobb lett a repa hogy melyikre kattantam. Aztan ezt igy neha beszúrják poénba ha talalkoznak egy-egy csajjal. Egyszer az egyik srac valamiert rinyalt hogy mennyire kiborult amikor egy buza srac megkerdezte hogy nem biszex-e. Aztan az egyik haverunk megmarkolta a srac golyoit nadragon keresztül es azt mondja: ilyet nem csinalt a srac? Aztan ott röhögtünk. 1 biztos. A hetero fiúk nem lesznek melegek. A szivatas meg csak verszivas. Ez attol fugg mennyire vannak kozel egymashoz az emberek. Ha a baratsag csak feluletes akkor sosem fognak ilyenekkel poenkodni. De igazi mely baratsagban tutira poenkodtak mar a sracok ilyenekkel. Ez olyan faszis dolog. Erted?
2017. dec. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!