Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok már olyannal,...

Találkoztatok már olyannal, hogy azért szólítanak le az utcán mert gipszben van a lábad?

Figyelt kérdés
2017. nov. 24. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem,de mikor a kezemen volt egy idegen csaj még puszit is adott hogy gyógyuljak meg 🤔
2017. nov. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, két lány, de igazából azt kérdezték meg, hogy nem fázik-e a lábam. A lábujjaim elől kint voltak hagyva a gipszből és már elég hideg idő volt, kabátban voltunk. Mondtam, hogy fázik, de mit csináljak, most ez van. Elszörnyedve bámulták a pucér lábujjaimat :)
2017. nov. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze, még Pesten a buszon is többször megkérdezték, mit történt a lábammal, de a helyet persze nem adták át bszki,

most pedig egy kistelepülésen élek, itt simán, de itt minden más miatt is simán megszólítanak. Mondjuk nem zavar, nekem ez jobb, mint a sok droid, aki nem veszi észre a másik embert a fővárosban.

2017. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%

Én síngipszelt karral s lábban toltam (egyszerre), aztán egy ideig mankóztam. A villamoson mindig megkérdezte valamelyik öreg hogy mi történt, de egyik sem tette volna arrébb a szatyrot a másik ülésről hogy le tudjak ülni. Egyszer még a mankót is kiütötték a kezemből a banyatankkal :D

Amikor dolgozni voltam a gipszekkel/mankóval, akkor is sokan kérdezgettek, meg csodálkoztak hogy így dolgozom, egy ideig magyaráztam hogy diákmelóban nincs szabi, ha nem jövök be akkor nincs pénz, ha nincs pénz akkor nincs kaja és nincs koli, aztán már csak vállat vontam vagy azt mondtam hogy én ilyen kemény vagyok. :D

2017. nov. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen :)
2017. nov. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mit szóltatok hozzá?
2017. nov. 25. 11:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmit. Ha tetszett az ember, illetve az első alkalmakkor elmondtam mi történt, mikor már untam, vagy ha olyan volt, nem válaszoltam, vagy azt mondtam, hogy hadititok.

Ennyi.

2017. nov. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam, hogy nem válaszolok, de úgy éreztem akkor bunkónak tartanak
2017. nov. 25. 14:37
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak velem történik ilyen?
2017. dec. 6. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!