Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok már olyan...

Találkoztatok már olyan nővel, akivel természetesen lehetett beszélgetni és nem volt lehangoló a pszichikai vonása, frusztrációja?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra a bombanőre, aki kerüli a férfiakat és bunkó velük, már érezteti az emberrel hogy nem tetszik neki, nehogy az próbálkozzon. Ellenben kiváncsi vagyok, hogy egy ugyanilyrn nővel mikor tudtatok közösen mosolyogni, jót beszèlgetni, akár szexelni és kapni tőle sok önbizalmat a további férfiassághoz, egyéb visszsjelzéseket, úgy amblock jó érzéseket, ami a férfit izgatja még boldogabbá teszi.
2017. ápr. 25. 21:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

Persze, a nők nagy része pont ugyanolyan normális mint a férfiak nagy része, és beszélgetni is ugyanolyan természetesen lehet velük.

Ha te nem tudsz értelmesen beszélni egy nővel sem, akkor aligha a nőkben kell a hibát keresni!

2017. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Melyik a nő ugyanolyan normális, mint a férfiak nagy része? Hol van az a nő alkoholista Bandi? Mikor vállalsz felelőséget a szavadért? Keserűségedben rászoktal a támadásokra? Melyik bombanővel tudsz te értelmesen beszélgetni? Hogy tudsz beszélgetni te azzal a bombanővel, aki veled nem akar, mert elszállt az agya? Nézz tükörbe, ha túlzottan hasonlítassz a majomhoz, akkor megvan a válasz, hogy miért vagy ilyen buta. ( A majmok még az elődeink. Ők is gondolkodtak, de nem voltak okosak)
2017. ápr. 25. 22:04
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Öhm... bocsi de ezt próbáld újra, mert elég érthetetlen, mit is szerettél volna közölni!
2017. ápr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Érti mindenki. Szerény vagy te ahhoz, hogy itt bárkit betalálj. Ilyenkor jobb lenne az alvás már neked. Hogy pihenni tudjon a fejed.
2017. ápr. 25. 22:19
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja várj csak, tudom hogy ismerős volt valahonnan ez a bombanőzés! Csak nem te vagy az a hatökör aki pár hónapja napi rendszerességgel azon hisztizett egy-egy kérdéssel, hogy igaz hogy ő semmit nem tud és nem is akar felmutatni egy nőnek sem, de azért fullextrás csajokat akar? :D
2017. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Szerinted beszélgetni szeretnék veled? Miért kéne már bármit is felmutatni egy nőnek? Ők mit mutatnak fel a nagy pofájukan meg az igényeiken felül? A seggüket? Hát azzal egyenlő arányos ha felmutatom a farkamat. Ezért ez járna. Ebben megis áll téma. A 21. századi dögöket meg inkább haggyuk. Azt hiszik, hogy a nőknek elkényesztetés jár a testükért cserébe. Nem testet- testért adnak, hanem testet a pénzért! Érted te részeg disznó, vagy ragozzam még?
2017. ápr. 25. 22:39
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

"Miért kéne már bármit is felmutatni egy nőnek?"

Mondjuk mert már ebben a kérdésedben is elég sok elvárást támasztasz. Na és te mi mindent mutatsz fel egy nőnek cserébe?

Egyébként ragozd még nyugodtan, az erre járó olvasók meg majd hozzák a popcornt! :D

2017. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Olvasd vissza amit írsz! Ebben a kérdésben mi az elvárás te szerencsétlen? Én nem nyújtok anyagiakat, ahogy ő sem nekem. Tiszta mindentől mentes kapcsolat, ami ha így működik, mentesül a haszonelvüségtől. Lehet hogy hoznak popcornot, csak a helyzet az, hogy a te rajtad fognak mulatni, nem rajtam Bandika. Ez neked miért jó, hogy világgá kürtölöd a hüjeségedet? Mondjuk amekkora oltásokat kaptál, talán ez is felüdülés neked, hogy valaki figyel rád és központban vagy. Jól van, így már oké, támogatlak! :):):)
2017. ápr. 25. 23:10
 9/28 anonim ***** válasza:

Olyan hiányérzetem volt a bombanős hisztik nélkül! Azért reménykedtem hogy annyi kínlódás után valami értelem már csak szorul beléd, de látom maradtál igazi gyökerek gyöngye...

És ne álmodozz, itt egyedül rajtad röhög mindenki!

2017. ápr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Ezért volt hianyérzeted félnótás? Akkor szerinted mennyi értelem van benned? Van értelme beszélni róla? Nem csodálom, hogy nem érted az értelmet. Buta vagy, mint a segg. Ki az a mindenki, aki rajtam röhög? Apád, anyád, aki veled megegyező? Lassan már humor herold fórumot nyitnak neked, de nem azért, mert szántszándékkal tudsz megnevettetni másokat, csupán azért, mert férfi létedre fórumrab lettél és megvereted magad minden hozzászólásoddal.Kevesebb alkoholt Bandika!
2017. ápr. 26. 00:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!