Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet annak az oka ha egy...

Mi lehet annak az oka ha egy ember nem hajlandó beszélni?

Figyelt kérdés
egy képzésre járok és itt van egy olyan ember aki még szinte sose beszélt, nem is hallottuk még beszélni én igazábol el se tudom képzelni milyen lenne ha beszélne, ez mentalis betegseg?? mert sose voltam en se egy tul beszedes ember de ez meg nekem is sok hogy mar el se tudjuk kepzelni hogy egyaltalan tud beszelni.

2017. nov. 24. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csendes és kész. Vagy csak nincs mondanivalója. Majd ha lesz, megszólal.

Ettől még nem lesz mentális beteg.

2017. nov. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek az ad belső nyugalmat ha állandóan pofázik, másoknak meg ha csöndben ellehetnek magukban. Különbözőek vagyunk
2017. nov. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Én például soha nem tudok idegenek előtt, idegen csapatban kibontakozni. Nem is érzem szükségét hogy bárkivel leálljak beszélni. Egy képzésen meg főleg nem. Elvégre nem haverkodni hanem tanulni járok oda.


Na meg ilyen idegesítő emberekkel nekem se lenne sok kedvem 2 szót se váltani akik elkönyvelnek mindenféle mentális betegnek csak mert nem jár a pofám folyamatosan mint nekik.

2017. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tud 10 felé figyelni, ezért a képzés anyagára figyel. Vagy: nincs egyéb közös témája a többiekkel. Vagy: ez csak egy képzés, ami tart pl.: X hónapig és utána szétröppen a banda, akkor meg minek elmélyíteni egy ismeretséget - így is gondolkodhat.
2017. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!