Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy nagy városban élni?

Milyen egy nagy városban élni?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom egy faluban élek ugyebár kertes ház stb közelben egy kis várossal az összes előny az benne, hogy tényleg azt csinálok amit akarok zuhoghat a zene bármi senki nem fog szólni, csönd van és nyugalom "nyugalom", mert én konkrétan már rohadtul unom hogy semmi élet ugyebár körülöttem.


A közelben van egy város kb 5 km-re nyilván ott van az összes barátom-haverom minden barátnőim is mindig máshonnan voltak vagy abból a városból.


Ami a legzavaróbb, hogy túlzottan ismert vagyok a múltam miatt meg úgy amúgy is...bárhova megyek már tudják a nevemet ugye egyből beszélnek rólam. Nem tudok sehova úgy elmenni, hogy ne lennék azonnal én a téma és már nagyon elegem van belőle.


Itt,ha történik valami az emberrel, már egyből nyilván mindenki tudja.

Viszont nem is ezzel lenne a baj, hanem erre felé rohadtul rossz szándékuak az emberek, ha kicsit jobban megy tegyük fel anyagilag egyből mindenki megutál, elkezd megutálni, kibeszélni, hazudozdni.


Akárhányszor volt itt barátnőm arra is irigyek voltak (de ez nem csak rám igaz, hanem aki itt él) és mindent kitaláltak rólam kivétel nélkül hogy a kapcsolataim is tönkre menjenek.



Szóval mindegy tényleg elég rossznak látom az ilyen kis városokat, de úgy egyébként minden téren.


Tudna valaki pár tapasztalatot megosztani velem, ha esetleg nagyobb városban él, hogy ott mégis ezek a dolgok mennyivel külömböznek? Ezek a dolgok ott is jelen vannak?


25f


2017. nov. 25. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenhol csak a nagy térsége miatt szűkebb körökben , melónál klubbokban fodrásznál bárhol . Ez van a földkerekség minden országában , csak kevés személyekre mondható el hogy nem ilyen .
2017. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az emberek alapvetően ilyenek, szeretik beleártani magukat mások dolgába, ez a "honnan van ennek ennyi pénze" ráadásul tipikusan magyar is...

Egy nagy városban viszont sokkal könnyebben lehetsz "antiszociális", én pl 4 éve költöztem Budapestre, de 10 szónál többet még nem váltottam egyik lakóval se a házból.


A saját baráti körömmel töltöm az időmet, és mivel egy nagyvárosban nincs ez a "mindenki mindenkit ismer" dolog, így nincs az, hogy az egész város tudja holnapra, amit ma elmondok egy valakinek. Egy nagyobb városban azt is könnyebben elfogadják, ha az átlagostól eltérő életet szánsz magadnak, pl tartósan szingli akarsz lenni, vagy nem akarsz megházasodni, kisebb településeken már ebből is probléma van, ha nem akarod mindenben a nyájat követni :)


A szavaidból ítélve szerintem jól éreznéd magad egy nagyobb városban :)

2017. nov. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!