Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni a szeretetlens...

Mit lehet tenni a szeretetlenség érzésével?

Figyelt kérdés
30 éves egyedül álló férfi vagyok és néha rám tör ez az érzés. Mit lehet ilyenkor tenni, hogy ne legyen olyan fájdalmas, hogy valahogy ki lehessen jönni belőle.

2017. nov. 26. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát én minden lehetséges elöadast meghallgattam es könyvet elolvastam a témában , mert elvaltam 7 eve es azóta szinegyedul élek , es erösitem magam mindenféle tudással , infóval es pszichológiat is vegeztem .

Evekig hittem h megy ez nekem , tenyleg kiválóan elvoltam / vagyok , es mondhatni feltaláltam magam es néztem az elönyeit annak h nincs ki bántson , h nem kell alkalmazkodjak stb , de az utóbbi hónapokban kezdtem rájönni , h korántsem olyan rózsás a dolog mert szellemileg es lelkileg leépit a szeretetlenség .

Az ember eleve többet szorong ha egyedul van nincs kihez hozzabújni nincs ki megnyugtasson stb , es ez hosszútávon romboló.

Persze ma megvan a szinglidicsöités stb de az szerintem kényszermegoldas h tenyleg mintsabb egy bantó kapcsolat inkabb egyedul de nem idealis hosszútávon .

Csak belátni h szukseg van valakire az nem könnyu

2017. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!