Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy baj ha nálamnál fiatalabb...

Nagy baj ha nálamnál fiatalabb barátaim vannak?

Figyelt kérdés

Én jövő oktoberbe leszek 20 éves és a baráti társaságom 15-16 és 17 évesekből épül fel.Velem egykorú nincs is.Volt egy (viszonylag) hosszú kapcsolatom aminek most lett vége.17 évesen kezdtem járni egy 14 éves lánnyal,és most 16es 19 evesek vagyunk.


Ezekhez nagyrészben hozzájárul véleményem szerint,hogy kinézetben is egy 16-17 évesnek nézek ki.És a gondolkodásom is egy 17 éves szintjén van,nem vagyok még eléggé felelősségtudatos(bár a barátaimnál egy fokkal jobban)


Ez nagyon nagy probléma?


2017. nov. 27. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2017. nov. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy neked jó legyen. Ne másokkal foglalkozz. Én ha látnálak az utcán nálad fiatalabbakkal nem tartanám cikinek. Pont leszarnám igazából. Csak a szánalmas vesztesek akadnak fel ilyeneken
2017. nov. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vakok közt a félszemű a király.
2017. nov. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én őszintén sose értem az ilyen kérdéseket. Most mi a különbség 20 és 15-19 évesek közt? Semmi... mármint mindenki máshogy néz ki. De ennyi, a kort nem látni. Kb akkor lenne más a helyzet ha te már egy egyetemet végzett dolgozó felnőtt lennél. Persze baj akkor sem lenne ha fiatal tinik a barátaid. A kor nem számít egy barátságban.
2017. nov. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nem olyan nagy korkülönbség.A barátság nem korfüggő.Én harminc felett vagyok és van 10évvel fiatalabb barátnőm is.20felett szinte minden korosztályból vannak barátaim, ismerőseim.Anya korosztálybeliek is.Mindenkitől valamit lehet tanulni vagy ők tanulnak tőled.A lényeg az,hogy jól érezd magad velük és ne üresbe menjen az idő.
2017. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!