Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bevállaljam-e egy nálamnál 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállaljam-e egy nálamnál 16 évvel fiatalabb srác közeledést?

Figyelt kérdés

Teljesen ő kezdeményezett apróbb jelekkel,folyton körülöttem döngicsélt, közben fogytam jó sokat, és az eredmény lenyűgözte. Mig végül már nem birtam tovább és én is picit visszajeleztem neki. Mivel az első perctől nagyon szimpatikus. Ez az egész azt eredményezte, hogy 3 hónapja már az övé a szivem, nagyon szerelmes vagyok belé, persze titokban.

Azonban nem tudom, hogy mit tegyek. Nagyon szeretném,ha lenne valami, mivel ő további lépéseket tett felém.

De a cél előtt mindenféle kételyeim vannak.

Ő a harmincas éveiben jár. Egy fiatal férfinek nagyon fontos a szép bőr és az egyéb dolgok. Én már nem olyan vagyok mint amihez ő hozzá van szokva. (A melleim főleg a fogyás után) Igaz, hogy ismerjük egymást több mint l éve.

Tudom sok mindenkinek ez nem lesz szimpatikus,de bevállalok minden választ, mert szeretném megtudni a korosztályok véleményét. És előre is köszönöm. : )


2013. okt. 19. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
NE
2013. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ne!
2013. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Neeeeeeeeeeeeeeee!
2013. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha nem hülye, akkor tisztába van azzal, hogy nem úgy nézel ki mint egy 20 éves a ruha alatt. És amennyiben így is próbál kezdeményezni ahogy te azt írtad akkor szerintem felesleges aggódnod emiatt. Nem vagyok a nagy korkülönbségek híve, de ha neked is bejön akkor egy próbát megérheti tenni hátha ti lesztek a pozitív kivétel :) 23/F
2013. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én bevállalnám
2013. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

3x évesen nem hülye, tudja, hogy egy 45-50 éves nőnek nem lesz 20 évesekhez hasonlítható melle és bőre. És különben, ez semmit nem jelent, neki így vagy vonzó, miért ne vállalhatnád be?

Én is simán bevállalnék egy 45 éves nőt pedig 26 vagyok és tudom, hogy olyan korban már erősen lógnak a mellei, főleg akkor, ha alapjában véve is nagyon voltak.

2013. okt. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
*nagyok
2013. okt. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Menyi idős tetszik lenni?
2013. okt. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy skalpvadász, aki az idősebb nőkre bukik. De kívánom, hogy ne így legyen!
2013. okt. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát ezek szerint te már közelebb vagy az 50-hez mint a 40-hez, de ez senkit nem érdekel. Nézd 30 valahány éves. Biztos van egy anyja, akit látott már ruha nélkül. Meg elég érett, hogy ezt már felfogja. Próbáljátok meg. Mi a legrosszabb? Max pofára esel. Hát ez van. Majd akkor megint bele szeretsz valakibe és így tovább. Időd még mindig rengeteg. És örülj, hogy egy 30+ éves középkorú pasi belédesett. Hidd el jól jön az még ;)
2013. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!