Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem egy nálamnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy nálamnál 28 évvel fiatalabb férfibe, hogy felejtsem el ezt az őrült szerelmet?

Figyelt kérdés
mint derült égből villám csapás ugy jött ez a szerelem a szivemben.nagyon kedvel de nem hiszem hogy észre veszi az érzelmeimet.kapcsolatban van de nem értékeli őt a párja .mit kéne tennem hogy kitépjem a szivemből ezt az őrült szerelmet,mert felemészt teljesen.
2010. dec. 5. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele...
2010. dec. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem tehetem meg mert a párja közeli rokonom és észre sem vesz engem meg azért sem mert nem engedi a lelkiismeretem.nagyon szenvedek és állandőan rá gondolok.betege vagyok a szerelemnek!
2010. dec. 5. 22:19
 3/14 anonim ***** válasza:

Te nem a szerelemnek vagy a betege, hanem a hülyeségnek...Szerezzél magadnak egy műpéniszt és használd egészséggel!!!

A múltkor néztem egy oldalt, egy srác felrakott egy videót amin a feleségének a mittoménkijével dugott éppen...Hát tiszta gáz volt...

2010. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
még sosem voltál szerelmes ez látszik.a szerelem nem csak sexről szól.tudtad?
2010. dec. 5. 23:02
 5/14 anonim ***** válasza:
eratománia. keresse fel pszichiáterét
2010. dec. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

még sosem voltál szerelmes ez látszik.a szerelem nem csak sexről szól.tudtad?"


Tudtam...És nyugi, tudom is...De te is tudhatnád, hogy a szerelmet a lelki, de elsősorban a testi vonzalom irányítja...Ha megszünteted a nemi vágyadat, akkor a szerelem is enyhülni fog...Főleg idősebb korban ez már így működik...Ha tudni akarod, szerintem nagyjából most lehetsz a kapuzárási időszakodban...Ez nem szerelem, csak a kielégületlen vágy utáni sóvárgás, amikor az utolsó pillanatban rádöbbensz, hogy mit hagytál ki az életedből és az első szimpatikus pasival szeretnéd azt az érzést és testiséget beteljesíteni...Majd elmúlik...Addig is türtőztess magadon...

2010. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem tudtok ti semmit sem az igaz szerelemről
2010. dec. 11. 16:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon ciki. gondolom a lányod barátjáról van szó. Nos, mivel a lányoddal nem törődik, talán rá kéne venni, hogy szakítson a pasival, és lépjen le az életetekből, akkor elmúlik a szerelem is lassan. Merthogy ez egy halott kapcsolat, sőt csak romlást hoz.
2010. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
a szerelmet nem lehet ilyen lönnyen lesöpörni az életünk táblájáról.én nem tudom ilyen könnyen és különben is honnan veszed,hogy a lányom barátja?
2010. dec. 11. 17:13
 10/14 A kérdező kommentje:
bárki más is lehet pld a szomszéd vagy a postás stb
2010. dec. 11. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!