Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is van ilyen érzése?

Másnak is van ilyen érzése?

Figyelt kérdés

Valamikor Várom a karácsonyt, valamikor még csak a szünetet

Magában a karácsonyban szeretem az illatokat , díszeket, Sütiket, ajándékozást, havat, karácsonyfát. De most olyan érzésem van hogy rossz lesz vagy egyszerűen olyan lesz mint a többi nap . Volt egy borzasztó karácsonyom ami szó szerint itthon az volt hogy ajándékkal le volt tudva minden :( tavaly nagyon szép ünnepünk volt és rendesen együtt voltunk . Őszintén van amikor arra vágyom hogy családdal utazzunk , van amikor barátaimmal járnám az utcákat,van amikor meg a családdal társasozni vagy udvaron lenni szeretnék. Meg valamikor karácsonyi hangulatom van valamikor meg elegem van.

Úgy érzem hogy rossz ember vagyok, mert nem tesz olyan boldoggá ez az ünnep mint ahogy mások mondják hogy ők milyen boldogak tőle . Iskola meg az általa okozott stressz is rá tesz egy fokkal, meg 4 es témazárón elsírtam magamat. Aztán meg azt mondtam barátnőmnek meg bizonygattam magamat, hogy most is csak 4 esre állok több tantárgyból, nincs még félév. Családom is támogat a tanulásban, nem szigorúak, eddig minden évben szép bizim lett, pont idén cseszem el ezt is .

Önbizalom sincs nekem sok, de nincs is miért. Nem vagyok különleges, nem tudom sportolni, rajzolni, szép se , nem tudom énekelni, nincs fantáziám se , állatokkal se tudok bánni, stílusom is olyan hogy ne tűnjek ki a tömegből. Úgy érzem néha hogy szeretni se tudok rendesen :( rosszat látom sok mindenkiben és ha van egy jó Beszólásom a suliban hogy észrevegyenek és Nevessenek velem akkor akkor meg menőző hülyének érzem magamat akinek be kéne fognia a száját mert senkit nem érdekel. Valamikor úgy érzem hogy ha megszöknék akkor talán kicsit 'különlegesebbnek' tűnnék . Mit gondoltok? Írjátok le hogy tini vagyok , aki csak magára gondol, tuti el van kényeztetve stb



2017. nov. 28. 17:09
 1/2 anonim válasza:

Néha pont így érzek én is. Szerintem normális. Emberek vagyunk, nem program szerint működünk, hanem az emociok irányitanak minket.

Tavaly pont így voltam, hogy csak legyünk tool rajta, most meg alig várom.... ilyen ez. 🙃

2017. dec. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A vége felé én is magamra ismertem, és gondoltam írok. Igazából le tudod küzdeni(amit a vége felé írtál) hogy új sportokat próbálsz ki, vagy esetleg valamilyen hangszert.Viszont nem muszáj hogy sport legyen, én például nem nagyon szeretek mást csinálni az edzésen és a baletton kívül.Lehet hogy inkább elméletben vagy nagyon ügyes és tehetséges.És tudom a szokásos szöveg, de Mindenki különleges....
2017. dec. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!