Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak nincs olyan érzése...

Másnak nincs olyan érzése hogy szívesen tartozna ezek a "gazdagok" közé?

Figyelt kérdés
Olyan irigy vagyok ezekre a gazdagok akik az instagramon mutogatják magukat. Divatos drága ruháik vannak, mindig a legjobb helyeken esznek, isznak, utaznak. Mindenük meg van. Bár tudom hogy az egész egy merő képmutatás, de még is inkább lennék ilyen, mintsem hogy társadalmi igazságtalanságokon, meg az emberek képmutatásán frusztráljam szét magam. Más nincs így ezzel?
2017. ápr. 20. 19:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
Igen, de sajnos Magyfosországban élünk, nem külföldön. :)
2017. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nincs
2017. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Szeretnék én is pénzes lenni, csak nagy kockázattal jár, mivel a könnyebbik utat választanám, drog, csalás.

Jelen állás szerint még nem tartok hogy ezt bevállaljam, de kitudja mit hoz a jövő.

2017. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Bolond vagy kèrdezô. Minek nèzegeted?Egyèbirànt a pènz nem boldogít. A nem pènztôl függô problèmàk ugyanùgy fennàllnak, sôt erôsebbek mert nem kötnek le anyagi gondok. Idàig kell eljutni egyszer gondolatban es bízni, küzdeni, ahogu Madàchbis említette vala.
2017. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

@19:55


Lehet hogy téged kevésbé tölt el rossz érzés, ha ezt elhiszed.

De ezeknek az embereknek valószínűleg még ennyit sem kellett csinálniuk a pénzhez. Csak megszületni.

2017. ápr. 20. 19:58
 6/21 anonim ***** válasza:

"De ezeknek az embereknek valószínűleg még ennyit sem kellett csinálniuk a pénzhez. Csak megszületni"


olyan meg nincs.


Bazári majmok ezek.


Kit érdekel, röhögök rajta.

2017. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Irigylem a hozzáállásod.
2017. ápr. 20. 20:08
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

A kis tinir*b*ncokat nem irigylem, mert amint elfogy a pénz, mennek a süllyesztőbe.

Én egyedül azért lennék gazdag, hogy utazzak. Rengeteget. Mindenhova.

Megjegyzem, én sokkal jobban irigylem azokat, akik az álommunkájukat csinálják, főleg, ha az én álommunkám is. :D Van még időm, hogy én is valóra váltsam.

Gondolj inkább azokra a dolgokra, mik neked vannak!

2017. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
27%
Az 1. válaszoló vagyok. Ebben a szerencsétlen országban nem is leszel gazdag, ahogyan én sem...max ha leteszed a diplomádat és elhúzol innen én megfogom tenni! Csóró ország csóró emberekkel...
2017. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

De van. De nem vagyok nagyravágyó, de a nyugtató anyagi helyzet......hát nyugtató. :D Kicsit hedonista vagyok, bár nincs miből.

Nem villognék az anyagi helyzetemmel semmilyen közösségi oldalon, csupán jó lenne, ha mindent meg tudnék teremteni magamnak és a leendő családomnak/páromnak anélkül,hogy vakarni kéne a fejemet,hogy miből fogom ezt fizetni vagy mikor jön már meg a következő fizu.

Magam is szeretek öltözködni (nem lényeg a márka), utazgatni, jókat enni, de ezt minimálbérből nem lehet normálisan kivitelezni.

A pénz nem boldogít, de az általa nyújtott szabadság igen. Mármint boldogítana:D De az életben a legszebb dolgok ingyen vannak.

2017. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!