Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is szokott emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is szokott emiatt rossz érzése lenni? Vagy ez csak az én agybajom?

Figyelt kérdés
Van egy két éves kapcsolatom. Megszoktam, hogy minden nap legalább beszélünk, vagy valami, és tegnap nem így történt. Vártam, vártam, de semmi... Teljesen beijedtem, hogy miért nem is keres a párom, vagy valami... Arra se reagált, hogy én kerestem. Azért nem reagált, mert este társasági életet élt, ami oké is, ma beszéltünk, de én most olyan hülyének érzem magam, hogy ott vártam rá, meg agyaltam... Tökre aggódtam, hogy valami baja lehet velem. Nem tudtam, hogy épp mi a programja. Még mindig hülyének érzem magam, amiért a nagy semmire vártam. Nem is tudom, normális-e, hogy így vártam a jelentkezését... Agybeteg vagyok, vagy mi a fene?! 22L

2017. júl. 16. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért 2 év után, ha egyébként minden rendben, én ezen nem akadnék ki. Ez akkor gáz inkább, ha a kapcsolat legelején, mikor még "teperni" kéne egymásért, vagyis a rajongási időszakban, kimaradoznak napok, vagy ritkábban akar találkozni, mint elvárható lenne.
2017. júl. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez, kivétel nélkül mindenkivel így van, aki szeret valakit.

Én azért szoktam informálni a páromat, hová megyek, ilyen esetre.

Bár lehet, nálam meg ez a baj...mi a jó módszer? :)

2017. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es, szerintem te valamit nagyon félreértettél...
2017. júl. 16. 09:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értettem félre, az a bajod, hogy a barátod 2 év alatt egyszer, egy napig nem jelentkezett, mert társaságban volt. Nyilvánvalóan parázol ezen, mert szereted, de ne legyél betegesen akaszkodós, az olyan, mintha nem bíznál benne.
2017. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1-es, szövegértésből egyes voltál, ugye? :D

Nem a pasimról panaszkodtam, hanem azt írtam le, hogy tiszta hülyének érzem magam, amiért ott vártam a jelentkezésére potyára.

2017. júl. 17. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!