Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy kifejezetten...

Normális, hogy kifejezetten utálom a csecsemőket/gyermekeket és többre tartom a kiskutyákat/hajléktalanokat?

Figyelt kérdés

Mindig amikor látok egy babakocsis anyukát a kicsi gyerekével, akkor a következő dolgok jutnak az eszembe:

* Ez a nő sosem jött volna velem össze, mert nem vagyok férfias (alacsony, vékony) és nincs egzisztenciám (csóró kilátástalan egyetemista vagyok).

* Emiatt nem is született volna tőle gyermekem, aki az én vérvonalamat vitte volna tovább.

* A gyerek tulajdonképpen egy időzített bomba és ellenszenves élőlény, hiszen a szülei őt is ugyanúgy fogják nevelni, hogy mindenkinél legyen jobb, okosabb, sikeresebb, emiatt később egy arrogáns diplomás/főnök/cégvezető/élvhajhász stb. lehet belőle.

* Ha kislányról van szó, akkor ugyanúgy semmibe fogja nézni a hozzám hasonló előnytelen külsejű pasikat, mint ahogy a mostani felnőtt csajok teszik velem és a vonzó pasikkal fogja élvezni a hedonista életét.

* Ha kisfiú, akkor már lehet benne vannak a genetikai adottságok, amelyek miatt magas, sportos, jóképű pasi lesz nagy farokkal és csomó csajt fog megdugni velem ellentétben és felnőttként lehet pont engem fog megölni egy autó-balesetben az x milliós BMW-jében. Aranyos kisbaba? A lóf***t, egy potenciális konkurens és irigylést kiváltó valaki (főleg, ha jobb családba született).

Szóval nem tudom megérteni, hogy az a sok "águguzó", a csecsemőt ajnározó ember miért van odáig az újszülöttekért. Lehet, hogy pont az a gyerek lesz az, aki majd felnőttként azt az embert (vagy a gyermekét) fogja kirúgni a munkahelyéről (vagy még nagyobb szörnyűséget követ el), akit x éve még a babakocsiban dicsérgetett az illető személy.

A bicskanyitogató, frusztráló ordibálásaikról és hiperaktivitásaikról már nem is beszélve.

Ezzel szemben a kiskutya tényleg aranyos, ártatlan, egész életében hűséges lesz hozzám (még akkor is ha nem én vagyok a gazdája), tele van őszinte odaadással és nem bánt ha én sem zavarom. A hajléktalan embert pedig azért tartom többre, mert ő egy áldozat, akit tönkretettek az embertársai (elbocsátás, válás, átverés), de így is van annyi lélekjelenléte, hogy túlélje a mindennapokat és lehet, hogy pont olyan emberek tették tönkre, akik annak idején a babakocsiban ugyanúgy ártatlan bociszemekkel bámulták a nagyvilágot, mint ahogy minden csecsemő teszi azt.



2017. nov. 28. 21:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az xdket amúgy nem szoktam használni, de szemléletesebb minthogy leírom, hogy fuldokolva röhögök a monitor előtt
2017. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2%

11 fuldoklanál máson.

Amúgy én szeretem a gyerekeket.

2017. nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12, Hát b4zdmeg... Kellett neked azt írni hogy úgy érzel mint a kérdező... Senki sem gondolt volna erre
2017. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
3%

13 ettől függetlenül nem utálom a gyerekeket.

Ha a rokonságban vigyázni kell valakire, szívesen megyek, szeretem a gyerekeket és ők is engem, ha már a nők nem.

2017. nov. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj, de ha egy kisgyerek láttán, ilyen gondolataid vannak, akkor valami nagyon nem stimmel veled. Talán érdemes lenne szakemberhez fordulnod es ezt nem gúnyból írom, komolyan gondolom.
2017. nov. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%
Nagy bajok vannak itt kéremszépen.
2017. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Régebben én sem szerettem őket.. Most már elvagyok velük. Csak fáj, hogy engem nem szerettek annyira, amennyire én akartam.. :( Nagyon anyahiányom van a mai napig is. . . Féltékeny voltam rájuk, de rájöttem, hogy ők nem tehetnek erről... 22/L
2017. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
97%
Ú, ez eléggé pesszimista hozzáállás. Én is tudom, hogy nem maradnak örökké ártatlanok, de ebben a korukban még nem gondolok rájuk potenciális jövőbeli ellenfélként/ellenségként.
2017. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!