Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tulajdonképpen mi értelme...

Tulajdonképpen mi értelme élni, ha úgy is meghalunk?

Figyelt kérdés
Annak van nagyobb veszítenivalója, akinek jó élete van. Ugyanúgy meg fog semmisülni a 20 centis farkával, 180-190-es magasságával, dögös barátnője és +20 milliós kocsija nélkül, mint én csóró 170-es, sovány, szűz emberként. Persze addig még el kell viselni a gyötrelmeket, de a halál egyenesen megváltás lesz. A gyerekvállalásnak is annyi értelme van, hogy lesz egy ember, aki veled párhuzamosan élni fog egy ideig, de halálod után ő is meg fog szűnni számodra, mint ahogy te is meg fogsz szűnni dacára, hogy mekkora a péniszed, milyen szép melled van vagy mennyire vagy dögös/vonzó. Minden egyes napon - amikor meglátok egy sikeres/szép csajt (pasit) - arra gondolok, hogy ugyanúgy meg fog semmisülni, mint én, és ez kicsit megnyugtatja a lelkemet. Van köztetek olyan, aki hasonlóan gondolkozik? A korotokra és nemetekre is kíváncsi lennék.

2017. nov. 30. 11:28
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
38%
a gondolatmenet ott hibádzik, hogy halállal nem ér véget az élet
2017. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
53%
Aki nem hiszi, hogy a halál után van "folytatás", az nyilván gondolkodhat így.
2017. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

#1: Miért nem ér véget? Szerinted nagyfarkú, magas jóképű pasiként személyesen Szent Péter fog felkísérni téged aranytrónon a mennybe, míg én - a 170 centis kisp***ű nyikhaj lúzer - a pokol bugyraiban fogok égni örökkön-örökké?

Van rá tudományos magyarázatod, hogy miután atomokra bomlik a tested ugyanúgy élni fogsz tovább egy ember testében?

2017. nov. 30. 11:40
 4/49 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk, az ilyenek között viszont a nagy péniszű, gazdag, stb. emberek viszont azzal vigasztalhatják magukat, hogy ők legalább élvezik az életet, tart amíg tart.
2017. nov. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
95%
szerintem nekem kisebb a farkincám mint neked igaz magasabb vagyok, nem ilyen testben élünk tovább szerintem
2017. nov. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel ki se töröld, holnap úgyis megint szros lesz
2017. nov. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
34%
A halál nem a megsemmisülés; olyan nincs is! Tapasztalatokat gyűjtünk több inkarnáción keresztül, ezzel mi is , meg Isten is gazdagodunk. Mind Istenből állunk, rajtunk keresztül tapasztal meg dolgokat. És pl mondjuk 90 év alatt fáradtabb, kevésbé energikusabb lesz a test, akkor levetjük a testruhát, és következőleg egy új, friss, üde testruhába születünk le újra; akár egy másik kulturális közegbe is, más vidékre, hogy ott is gyűjtsünk megtapasztalásokat, élményeket, gazdagodjunk általa.
2017. nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy szét lesz offolva a kérdésem a bigott vallási szektások által. Aki okoskodni szeretne, az először írja le a tudományos indoklásait (miért van élet a halál után), a többiektől meg azt várom, hogy milyen érzés jó pasiként/szép csajként annak tudatában élni, hogy halandóként az összes öröm, szex, boldogság és pénz a halálotok napján semmivé válik számotokra. Amikor meglátok egy dögös csajt- akinél semmi esélyem nem lenne - nem búslakodok, mert tudom, hogy előbb-utóbb ő is ott fogja végezni ahol én.
2017. nov. 30. 11:58
 9/49 anonim ***** válasza:
97%
Atyaisten....
2017. nov. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
74%

A hitnek nincsen tudományos magyarázata, ezért hit.

A halál beálltakor a test 21 grammal lesz kisebb tömegű. Ez valamit jelent.

Aki nem hisz, annak a halállal értelmetlenül zárul le az élete.

Aki hisz annak nem ér véget.

S akkor a legfontosabb: egy okos ember azt mondta, hogy másokat tegyünk boldoggá, s ez az elégedettség a legjobb állapot az élet végeztével.


40/F, vallásos

2017. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!