Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valami baj van velem?

Valami baj van velem?

Figyelt kérdés

Valamikor Várom a karácsonyt, valamikor még csak a szünetet

Magában a karácsonyban szeretem az illatokat , díszeket, Sütiket, ajándékozást, havat, karácsonyfát. De most olyan érzésem van hogy rossz lesz vagy egyszerűen olyan lesz mint a többi nap . Volt egy borzasztó karácsonyom ami szó szerint itthon az volt hogy ajándékkal le volt tudva minden :( tavaly nagyon szép ünnepünk volt és rendesen együtt voltunk . Őszintén van amikor arra vágyom hogy családdal utazzunk , van amikor barátaimmal járnám az utcákat,van amikor meg a családdal társasozni vagy udvaron lenni szeretnék. Meg valamikor karácsonyi hangulatom van valamikor meg elegem van.

Úgy érzem hogy rossz ember vagyok, mert nem tesz olyan boldoggá ez az ünnep mint ahogy mások mondják hogy ők milyen boldogak tőle . Iskola meg az általa okozott stressz is rá tesz egy fokkal, meg 4 es témazárón elsírtam magamat. Aztán meg azt mondtam barátnőmnek meg bizonygattam magamat, hogy most is csak 4 esre állok több tantárgyból, nincs még félév. Családom is támogat a tanulásban, nem szigorúak, eddig minden évben szép bizim lett, pont idén cseszem el ezt is .

Önbizalom sincs nekem sok, de nincs is miért. Nem vagyok különleges, nem tudom sportolni, rajzolni, szép se , nem tudom énekelni, nincs fantáziám se , állatokkal se tudok bánni, stílusom is olyan hogy ne tűnjek ki a tömegből, egyik tantárgy sem megy úgy hogy különleges legyek tőle. Úgy érzem néha hogy szeretni se tudok rendesen :( rosszat látom sok mindenkiben és ha van egy jó Beszólásom a suliban hogy észrevegyenek és Nevessenek velem akkor akkor meg menőző hülyének érzem magamat akinek be kéne fognia a száját mert senkit nem érdekel. Valamikor úgy érzem hogy ha megszöknék akkor talán kicsit 'különlegesebbnek' tűnnék . Semmi értelme annak hogy továbbtanuljak, nem lesz belőlem semmi, 4 es 5 ös tanuló vagyok 7. Osztályos 13 éves lány . Nem érdekel semmi szakma, esetleg valami olyan hogy segítek kimenteni állatokat helyekről de állatorvos érdekelne de nem szeretném hogy miattam haljon meg vagy szenvedjen egy állat mert én nem értem a dolgomat. Számomra felfoghatatlan az a tudat hogy én munkába álljak esetleg hogy életek , családi kapcsolatok függjenek tőlem. Engem érdekel a matek, állatok, díszítés.

Sokszor magányosnak értem magam a suliban. Mit gondoltok? Írjátok le hogy tini vagyok , aki csak magára gondol, tuti el van kényeztetve stb. De mit tegyek ezzekkel a dolgokkal/problémákkal?



2017. nov. 30. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szervusz!

Ugyanilyen problémával küszködő 14 éves lány vagyok. Ha gondolod írj rám, nagyon szívesen segítenék :)

2017. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Durugy Andrea válasza:
100%

Szia!


Én 13 éves lány vagyok és velem is volt már ilyen.Szerintem csak kezdj el készülődni a karácsonyra. Csinálj(vagy vegyél)

ajándékokat a családodnak,barátaidnak.Biztos örülni fognak neki akár eltaláltad az ízlésüket akár nem. Talán ez majd kicsit leereszti a gőzt nálad és a tanulásnál is koncentrálni tudsz majd.

2017. dec. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. dec. 1. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!