Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hová forduljak segítségért?

Hová forduljak segítségért?

Figyelt kérdés
Bevallom, alkoholista vagyok.

2017. dec. 2. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egyedül önmagad nem tudod leküzdeni, akkor szerintem keresd fel a háziorvosod a problémával. Vannak terápiák és csoportok, amik ebben segítenek, és az orvosod biztos tudni fogja, hogy hová küldjön, mivel segítsen. Vannak gyógyszerek is, amik segíthetnek neked ebben, már ha szeretnél gyógyszert szedni, de mindemellett mindent, amit a témával kapcsolatban találsz bátran kipróbálhatsz. Én most néhány perc alatt belefutottam olyanokba, hogy gyógynövények, amik segítenek a tünetek kezelésében, akkupunktúra, és hasonlók, nem tudom mire mennyire vagy nyitott, esetleg még neten is szétnézhetsz, hátha találsz valami online közösséget, akik támogatnak, de az már mindenképp nagy lépés, hogy szeretnél leszokni, sok sikert és kitartást!
2017. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok jó szót, tanácsokat!
2017. dec. 2. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Magadhoz.
2017. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A pápai tanácson a Polgár úrhoz a Jenőhöz.
2017. dec. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

AA.


A szalonna,meg finom!!! :)

2018. jan. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!