Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihez forduljak segitsegert?

Kihez forduljak segitsegert?

Figyelt kérdés

23 eves vagyok es az inyem elol ( lent es kozepen a ket fogam kozotti kis res) egyre jobban zavar, olyan mintha kulon eletet akarna elni a fogamtol. Mintha leakarna valni tole .. Ketszer is voltam fogorvosnal egyik sima,masik magan fogdoko.. Mindketto azt montda, hogy fogko miatt van.. De hat nincs is fogkovem! Altalaban verzik az inyem fogmosasnal. Tobb fele fogkremet is probaltam ami foginysorvadasra van himalaja,paradontax,blendamed.. Szajvizbol listerin es most a banfi cserszomolcseset hasznalom.

Menjek keressek masik fogorvost? Vagy van aki kimondttan a fonnyekkel foglalkozik? Ne akarok fogatlan lenni ilyen hamar :(



2017. ápr. 30. 22:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, parodontológus foglalkozik fogínnyel, keress olyan fogászatot, ahol találsz ilyen fogorvost.
2017. máj. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!