Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van "joga2 boldogtalannak...

Van "joga2 boldogtalannak lenni az embernek azért mert elveszített valakit, miközben Nick Vujicicnak nincsenek végtagjai?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 00:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Meghalt a kutyám a nyáron, ami marha rosszul érintett, de egyből eszembe jutott, hogy nick vujicinak nincsenek végtagjai és egyből felderültem.
2017. dec. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miféle hülye kérdés már ez?
2017. dec. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Arra régi Puzsér előadásra reflektál.
2017. dec. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem a kutya miatt.
2017. dec. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem szabad elszomorodni semmi miatt, mert Nick Vujicic végtagok nélkül él, ilyen egyszerű.
2017. dec. 3. 00:54
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Kaphatnék egy linket Puzsérhoz?
2017. dec. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nick Vujicic elégedett az életével, ne sajnálgasd.
2017. dec. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem, hogy mitől lesz nekem jobb, ha arra gondolok, hogy másnak rosszabb. Engem ez sosem vigasztalt. Ennyi erővel, ha eltörik a lábam ne sírjak, mert örüljek, hogy egyáltalán van? Attól nekem még fáj. Az éhező gyerekek sem laknak jól, ha én hányásig eszem magam, csak mert sokaknak nem jut. Anyám mondott ilyet, mikor apum meghalt, hogy nekem semmi okom szomorúnak lenni, mert nekem "csak" az apám halt meg, de neki a férje, neki rosszabb. Miért? Ha neki rosszabb akkor én már nem is lehetek szomorú? Vagy mikor kicsi koromban meghalt a macskám és azzak jött, hogy másoknak a szülei halnak meg. Attól nekem még hiányzott a macskám. Nem látom értelmét az ilyen "vigasztalásoknak". Persze, hogy van joga boldogtalannak lenni, az ember nem tudja eldönteni, hogy mit akar érezni.
2017. dec. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyen emberek miatt, mint a kérdező van az, hogy a lelki betegségben szenvedők segítségkérés helyett megölik magunkat. Köszönjük a tanulságot.
2017. dec. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Légy együttérző minden lénnyel, gazdagokkal és szegényekkel egyaránt; mindnek megvan a maga szenvedése. Egyesek túl sokat szenvednek, mások túl keveset."

Gautama Buddha

2017. dec. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!